Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

24 września 2018

Zmiana paradygmatu w branży IT

0 125
RiMatrix S firmy Rittal.

Firma Rittal jest pierwszym na świecie dostawcą rozwiązań, które pozwalają na standardowe tworzenie centrów danych. RiMatrix S to innowacyjny system, dostępny jako pojedynczy produkt w przeciągu zaledwie 6 tygodni od złożenia zamówienia. Na bazie uprzednio zaprojektowanych, skonfigurowanych oraz perfekcyjnie dopasowanych do siebie modułów, możliwe jest łatwe i szybkie budowanie nowych centrów danych, a także uzupełnianie już istniejących.

Koncepcja standardowej konstrukcji centrum danych wyznacza początek nowej epoki w sektorze IT - nigdy wcześniej kompletne centrum danych nie było dostępne jako pojedynczy produkt. RiMatrix S stanowi rewolucyjną alternatywę dla złożonych i czasochłonnych procesów indywidualnego projektowania i konfigurowania centrów danych. System ten jednocześnie spełnia restrykcyjne wymogi branży IT dotyczące bezpieczeństwa, wydajności i elastyczności. Z powodzeniem może być zastosowany do tworzenia nowego centrum danych zarówno w budynkach z dodatkową obudowę korytarza, jak i na obszarze zewnętrznym przy wykorzystaniu kontenera typu High-Cube. Ponadto rozwiązanie to umożliwia bezproblemowe poszerzenie istniejącego centrum danych. 

RiMatrix S składa się z następujących komponentów standardowych: określonej liczby szaf serwerowych TS IT i sieciowych, systemu klimatyzacji, zasilania oraz zabezpieczeń i monitoringu. W...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy