Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

27 stycznia 2020

Zrównoważone i zorientowane na przyszłość – od komponentów modułowych po kompleksowe rozwiązania systemowe

0 173
Podczas LogiMAT 2020 firma SSI SCHÄFER koncentruje się na zrównoważonych rozwiązaniach zorientowanych na przyszłość i wydajnych procesów łańcucha dostaw.

Zrównoważone i zorientowane na przyszłość – od komponentów modułowych po kompleksowe rozwiązania systemowe

  • Zielona logistyka systemy i koncepcje umożliwiające oszczędność zasobów
  • Kompletacja – zastosowania zarówno w zakresie kompletacji elementów, jak i kompletacji typu case picking
  • Oprogramowanie do zarządzania magazynem jako kluczowy element na oddzielnym stoisku SSI SCHÄFER

Podczas LogiMAT 2020 SSI SCHÄFER zaprezentuje swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie kluczowych technologii zorientowanych na przyszłość. Aspekt zrównoważonego rozwoju, występujący we wszystkich systemach, jest niezbędnym elementem wydajnej i zorientowanej na przyszłość logistyki. Potencjał innowacyjny SSI SCHÄFER, do którego nawiązuje hasło firmy „Think Tomorrow”, pokazuje wiele lat doświadczenia i szeroki zakres usług, który ucieleśnia firma. Od rozwiązań manualnych, po te w pełni zautomatyzowane, SSI SCHÄFER służy wiedzą w zakresie intralogistyki firmom o różnym potencjale i działających w różnych branżach.

Główne stoisko w hali 1 jest poświęcone zielonej logistyce i rozwiązaniom do manualnego, półautomatycznego i w pełni zautomatyzowanego kompletowania zamówień, mającym na celu szybkie przetwarzanie zamówień. Zrównoważona intralogistyka obejmuje swoim zakresem fazę budowy i projektu jak i technologię green crane/shuttle, zieloną technologię przenośników, koncepcje konserwacji prewencyjnej w...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy