Autor: Endress+Hauser

Endress+Hauser to światowy lider w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej dla wielu branż przemysłu, z kompleksowym portfolio produktowym. Szwajcarska Grupa zatrudnia ok. 15 000 pracowników w 120 krajach świata. W Polsce od 27 lat jest partnerem zarówno dla wiodących koncernów, jak również sektora MŚP, wspierając polskie firmy i zakłady produkcyjne w cyfrowej transformacji, optymalizacji procesów oraz redukcji wpływu na środowisko.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Endress+Hauser wprowadza na rynek nowe rozwiązania dla branży wod-kan

Szwajcarski producent urządzeń pomiarowych dla przemysłu wprowadził do oferty nowe rozwiązania, umożliwiające efektywne monitorowanie parametrów cieczy. Z najnowszymi urządzeniami można było zapoznać się m.in. podczas majowych Targów Wod-Kan w Bydgoszczy.

Czytaj więcej

Konferencja Energetyczna Endress+Hauser

Konferencja Energetyczna zorganizowana w pierwszej połowie czerwca przez firmę Endress+Hauser zgromadziła kilkudziesięciu ekspertów z branży i była okazją do prezentacji nowych trendów w polskiej energetyce. Podczas wydarzenia zostały poruszone tematy dotyczące zielonej transformacji i ograniczenia emisji CO2 oraz wynikających z tego wyzwań dla aparatury kontrolno-pomiarowej.

Czytaj więcej