Autor: Innodisk

Innodisk to firma usługowa świadcząca dostawy pamięci flash, modułów DRAM, oraz wbudowanych urządzeń peryferyjnych do zastosowań indywidualnych i firmowych. Zapewniając zadowolenie klientów na przestrzeni wielu wymagających branż, wyróżniamy się zaangażowaniem w dostarczanie wyjątkowych produktów i usług. Więcej informacji o Innodisk dostępne dostępnych jest na stronie https://www.innodisk.com

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Innodisk prezentuje innowacyjne możliwości technologii Edge AI Computing

Innodisk, wiodący na świecie producent pamięci masowej klasy przemysłowej i wbudowanych urządzeń peryferyjnych, aktywnie łączy integrację oprogramowania i sprzętu, zdalne zarządzanie i bezpieczeństwo danych, co ma duży wpływ na rynek komputerowych urządzeń typu Edge AI.

Czytaj więcej

Innodisk ogłasza swój nowy biznesowy plan dla rynku Edge AI Computing

Od kilku ostatnich lat firma Innodisk uważnie obserwuje rozwój przemysłowej sztucznej inteligencji w internecie rzeczy (AIoT) i pomaga tysiącom swoich klientów we wdrażaniu szeregu inteligentnych aplikacji. Obecnie Innodisk, światowy lider w dziedzinie przemysłowych pamięci masowych i wbudowanych urządzeń peryferyjnych, z przyjemnością ogłasza swoją najnowszą strategię biznesową. We współpracy ze swoimi spółkami zależnymi Innodisk dołoży wszelkich starań, aby promować na świecie technologie obliczeniowe Edge AI.

Czytaj więcej

Innodisk wprowadza udoskonalenia do przestrzeni OOB za pomocą InnoAgent

Ponieważ systemy AIoT stają się coraz bardziej zaawansowane, a ich systemy stają się coraz bardziej kluczowe dla naszego codziennego życia, równie ważne jest zapewnienie wysokiej dostępności i posiadanie niezawodnych narzędzi do zarządzania.

Czytaj więcej

Innodisk wypuszcza pierwszy na świecie moduł LAN 10GbE w obudowie M.2

Firma Innodisk zapowiedziała nowy moduł EGPL-T101 M.2 2280 10GbE LAN, pierwszy 10GbE LAN zaprojektowany w formacie M.2, cechujący się elastyczną integracją i doskonałą kompatybilnością z istniejącą infrastrukturą sieciową, co zapewnia niezbędną wsteczną kompatybilność.
 

Czytaj więcej

Innodisk ogłasza pierwszy dysk półprzewodnikowy (SSD) na szynie PCIe 4.0 klasy przemysłowej, dodający mocy 5g oraz sztucznej inteligencji rzeczy (AIoT)

5G i AIoT potrzebują wyższych prędkości i wydajności, a szyna PCIe 4.0 spełnia te potrzeby, dając prędkość dwukrotnie wyższą niż PCIe 3.0 i dając tak potrzebny wzrost wydajności, by dotrzymać kroku innowacjom i trendom w przemyśle Kluczowe są nie tylko prędkość i wydajność, ale też tolerancja szerokich zakresów temperatur. Produkty konsumenckie nie są na tyle wytrzymałe, by sprostać wysokim temperaturom panującym na zewnątrz i w środowiskach przemysłowych, więc Innodisk przedstawia pierwsze dyski SSD klasy przemysłowej na szynie PCIe 4.0 zbudowane tak, by poradziły sobie w tych trudnych warunkach.

Czytaj więcej