Dołącz do czytelników
Brak wyników

14 lipca 2022

Innodisk prezentuje innowacyjne możliwości technologii Edge AI Computing

0 73

Innodisk, wiodący na świecie producent pamięci masowej klasy przemysłowej i wbudowanych urządzeń peryferyjnych, aktywnie łączy integrację oprogramowania i sprzętu, zdalne zarządzanie i bezpieczeństwo danych, co ma duży wpływ na rynek komputerowych urządzeń typu Edge AI.

Innodisk zaprezentował pierwszy na świecie dysk PCIe Gen4x4 NVMe SSD klasy przemysłowej z technologią przestrzeni nazw, który zapewnia lepszą wydajność odczytu i zapisu oraz dłuższy okres eksploatacji. Dzięki tolerancji temperatury -40° aż do 85°C, a także obsłudze 256-bitowego szyfrowania AES, dysk SSD zmienia reguły gry w zastosowaniach przemysłowych.

W obliczu trudnych warunków i nowych typów przemysłowych systemów sterowania Innodisk wprowadził pierwszy na świecie moduł pamięci DRAM Ultra Temperature DDR4, który wykracza poza typowy zakres temperatur przemysłowych, aby zapewnić obsługę w granicach od mroźnych -40° do skwarnych 125°C. Seria wprowadza nowe funkcje, otwiera perspektywę dla nowych zastosowań i przechodzi wiele surowych testów, aby udowodnić swoją odporność przemysłową.

Innodisk zaprezentował również pierwszy moduł Ethernet M....

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy