Autor: Małgorzata Tomczyk

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Operacyjny, Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Bezpieczeństwo – koszty czy oszczędności?

Zdrowie pracowników, bezpieczeństwo zakładu, ochrona środowiska. Brzmi pięknie. Czy jednak przeciętny polski zakład przemysłowy stać na taki luksus? Czy w dobie nieustannego obniżania kosztów można sobie pozwolić na inwestycje w duchu bezpieczeństwa i ekologii? A może – paradoksalnie – to inwestycje przynoszą oszczędności, a ich brak generuje koszty?

Czytaj więcej

Inteligentne czyszczenie części

Słowa „inteligentny” i „elektroniczny” pojawiają się dziś we wszystkich dziedzinach. Choć czasem zastanawiamy się, czy naprawdę potrzebujemy tych wszystkich i-gadżetów i e-procesów, wiele z nich bardzo ułatwia nam funkcjonowanie. Teraz inteligencja wkracza w obszar mycia warsztatowego. Inteligentne czyszczenie to fanaberia czy nowy standard?

Czytaj więcej

Kulisy sukcesu

Tor wyścigowy. Na podium, w blasku fleszy, stoi kierowca. W rękach trzyma puchar i szampana. Kibice wiwatują, dziennikarze szykują się do wywiadów. Zrobił to, udało mu się. Znów wygrał wyścig, w dodatku pobił swój poprzedni rekord. Czy zrobił to sam? Może za jego wynikiem stoi ktoś jeszcze?

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo – koszty czy oszczędności?

Zdrowie pracowników, bezpieczeństwo zakładu, ochrona środowiska. Brzmi pięknie. Czy jednak przeciętny polski zakład przemysłowy stać na taki luksus? Czy w dobie nieustannego obniżania kosztów można sobie pozwolić na inwestycje w duchu bezpieczeństwa i ekologii? A może – paradoksalnie – to inwestycje przynoszą oszczędności, a ich brak generuje koszty?

Czytaj więcej