Kulisy sukcesu

Artykuły Utrzymanie ruchu

Tor wyścigowy. Na podium, w blasku fleszy, stoi kierowca. W rękach trzyma puchar i szampana. Kibice wiwatują, dziennikarze szykują się do wywiadów. Zrobił to, udało mu się. Znów wygrał wyścig, w dodatku pobił swój poprzedni rekord. Czy zrobił to sam? Może za jego wynikiem stoi ktoś jeszcze?

Każdy, kto choć trochę interesuje się sportami motorowymi, wie, że za sukcesem zawodnika kryje się dużo więcej. Co? Oczywiście pojazd. Jednak nawet najlepszy samochód czy motocykl, kierowany przez wyjątkowego kierowcę, nie wygra wyścigu bez zespołu serwisowego. Ich ciężka praca często pozostaje niezauważana, a niesłusznie – to ich działania w dużej mierze przesądzają o sukcesie lub porażce.

REKLAMA

​​

Drogie Działy Utrzymania Ruchu – czy to przypadkiem nie brzmi znajomo? Czy nie zdarzyło się Wam obserwować sukcesy Produkcji – rekordy, przekraczanie planów, skracanie czasów – i zastanawiać się, dlaczego zapomina się o tych, którzy to umożliwili? O Was. O tych, których zadaniem jest naprawa usterek, zapobieganie awariom, utrzymanie maszyn i linii produkcyjnych w najlepszej możliwej kondycji. Wasza praca w dużej mierze przesądza o sukcesie lub porażce całego zakładu.

Skoro w sportach motorowych zespół serwisowy przypomi...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Służby Utrzymania Ruchu”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy