Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Innowacyjne technologie

23 lutego 2021

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS ułatwiający współpracę ze społecznością

0 158

Firma Dassault Systèmes ogłosiła, że planuje wprowadzić na rynek  specjalne oferty 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Makers oraz 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Students, umożliwiające odbiorcom nowe sposoby projektowania, współpracy, udostępniania i osiągania w tym najlepszych rezultatów. 

Oferty, zaprezentowane przez Dassault Systèmes podczas wirtualnego wydarzenia 3DEXPERIENCE World 2021, zapewnią prywatnym użytkownikom i studentom dostęp do działającego w chmurze najpotężniejszego na świecie cyfrowego środowiska projektowania, konstrukcji oraz współpracy wspierającej innowacyjność.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Makers łączy twórców, mentorów i pomysły w procesie tworzenia, udostępniania i współpracy. Pasjonaci świata cyfrowego mogą pracować nad innowacyjnymi pomysłami przy zastosowaniu następujących aplikacji: 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional, 3D Creator i 3D Sculptor, jak również mogą udostępniać własne projekty światowej społeczności twórców o nazwie Madein3D – którą opiekuje się Dassault Systèmes wraz z innymi twórcami, influencerami i innowatorami – oraz otrzymać tam pomoc i inspirację.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Students pomaga studentom w przygotowywaniu się do aplikowania na konkurencyjnym rynku pracy, poprzez umożliwienie im rozwijania umiejętności w dziedzinach takich jak: konstru...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy