Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

11 stycznia 2022

Cała branża energetyczna na Enex

0 30

Gdzie szukać najnowszych rozwiązań OZE? Skąd czerpać wiedzę o innowacjach? Gdzie pojawić się, aby zaistnieć w branży? Odpowiadamy: targi Enex!

Od lat branża odnawialnych źródeł energii rezerwuje czas w lutym. Początek roku należy bowiem do targów Enex. W 2021 roku wydarzenie odbyło się w formule on-line, a mimo tego, było jednym z najbardziej znaczących dla tej gałęzi przemysłu. Najbliższa edycja Enex’u zapowiada się rekordowo.

Targi Enex to jedno z niewielu wydarzeń w Polsce, które skupia całą branże energetyczną. Są tu producenci paneli fotowoltaicznych, instalatorzy pomp ciepła, dilerzy samochodów elektrycznych, firmy zajmujące się magazynowaniem energii.

Dzięki współpracy z ekspertami – przedstawicielami świata nauki i przedsiębiorczości, targi Enex nie są tylko platformą nawiązywania relacji biznesowych, ale także miejscem wymiany doświadczeń. To tutaj marki decydują się pokazać swoje nowości, często organizując premiery produktowe.

Organizatorzy dbają o to, aby goście wzięli udział w dyskusjach i panelach. Oferta seminariów i spotkań jest szeroka i dopasowana do potrzeb branży. Do popularnych należy m.in. Konferencja Enegria PL. Organizatorzy jasno wskazują kierunek, w jakim będzie zmierzać gromadzenie i przetwarzanie pokładów mocy. Podczas Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła omawiane są rynkowe nowości, problemy instalacyjne czy nowatorskie sposoby wykorzystania urządzeń.

Targi Enex trwać będą od 23 do 24 lutego 2022 roku w Targach Kielce.

(Żródło: Targi Kielce)

Przypisy