Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia , Rozwiązania IT , Konferencje i szkolenia

31 maja 2021

Darmowy webinar "Światowe trendy harmonogramowania produkcji"

18

15 czerwca odbędzie się bezpłatny webinar "Światowe trendy harmonogramowania produkcji", ktory poprowadzi Janusz Pieklik, międzynarodowy ekspert w zakresie informatycznych systemów zarządzania klasy ERP.

Czego dowiecie się podczas spotkania?

POLECAMY

Co jest trendem w Azji, Ameryce i Europie? Gdzie my jesteśmy na tle świata? Czy Produkcja 4.0 (a być może 5.0, o której coraz głośniej) wywróci do góry nogami świat harmonogramowania i prace planistów?Dlaczego ERP to porażka harmonogramowania? Top 10 sukcesów i porażek harmonogramowania współczesnego świata.

O prelegencie:

Janusz Pieklik

Międzynarodowy ekspert w zakresie informatycznych systemów zarządzania klasy ERP, MRP, MES, APS, CMMS, EAM, QM, WMS, YMS, planowania i harmonogramowania produkcji, Lean Manufacturing i Teorii Ograniczeń. Praktyk, który brał udział w kilkuset projektach w kraju, jak i za granicą. Autor licznych publikacji, znany prelegent konferencji produkcyjno-logistycznych, promotor nowoczesnych zaawansowanych model kosztowych. Propagator koncepcji Industry 4.0. Jedna z nielicznych osób w kraju posiadająca wiedzę i doświadczenie w obszarze ERP, Lean i Teorii Ograniczeń.

Darmowy Webinar "Światowe trendy harmonogramowania produkcji" odbędzie się 15 czerwca 2021 r. w godzinach 12:00-13:30.

Rejestracja możliwa TUTAJ.

Liczba uczestników jest ograniczona - 25 osób. Do rejestracji wymagany jest mail firmowy. 

źródło: Business Global Consulting Polska Sp. z o.o.

Przypisy