Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Produkcja

31 marca 2021

Firma NSK zakończyła proces przejmowania spółki Brüel & Kjær Vibro

0 201

Firma NSK Ltd. przejęła w całości spółkę Brüel & Kjær Vibro («B&K Vibro») specjalizującą się w dziedzinie systemów monitorowania stanu maszyn i wyposażenia (CMS). 

Po pierwszej informacji z 10 grudnia 2020 r. o podpisaniu umowy przejęcia firmy B&K Vibro od spółki Spectris Plc. finalizacja transakcji jeszcze bardziej wzmocni zdolność reagowania NSK na zapotrzebowanie klientów w zakresie automatyzacji i inteligentnych technologii oraz rozwiązań oszczędzających nakład pracy i przyjaznych dla środowiska.

Monitorowanie stanu to proces kontrolowania parametrów maszyny lub systemu, takich jak wibracje lub temperatura, który ma na celu identyfikację zmian wskazujących na rozwój uszkodzeń. Zastosowanie systemu monitorowania stanu, co ma miejsce także podczas pracy maszyny, pozwala na planowanie konserwacji lub wdrażanie innych działań zapobiegających poważnej awarii.

Przejęcie B&K Vibro przyspieszy rozwój platformy biznesowej NSK na rosnącym rynku systemów CMS. Główne produkty firmy, w tym łożyska, są kluczowy...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy