Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Z branży

19 lipca 2021

HMS Networks przejmuje większość udziałów firmy Owasys Advanced Wireless Devices

0 124

HMS Industrial Networks AB, spółka zależna należąca w całości do HMS Networks AB (publ), 1 lipca 2021 r. nabyła 60% udziałów hiszpańskiej firmy Owasys Advanced Wireless Devices S.L. Firma Owasys z siedzibą w Bilbao zatrudnia 20 pracowników i zajmuje się komunikacją bezprzewodową, projektując i wytwarzając produkty do pojazdów użytkowych i maszyn przemysłowych.

Owasys oferuje platformy komunikacji bezprzewodowej typu embedded, umożliwiające zdalne monitorowanie i sterowanie szeroką gamą maszyn mobilnych. Portfolio obejmuje kluczowe produkty, takie jak owa4x - bramkę IoT do przetwarzania i przesyłania danych z przewodowych
i bezprzewodowych czujników, urządzeń i wyposażenia peryferyjnego do chmury oraz owa450, która jest platformą IoT do kontrolowania i monitorowania danych z pojazdów i maszyn przemysłowych na krawędzi sieci (Edge).

Rozwiązania Owasys oferują wartość dodaną w postaci ograniczenia przestojów floty oraz konserwację opartą na danych, optymalizującą harmonogram prac serwisowych.

- Nabycie udziałów w Owasys umożliwia firmie HMS wejście do pionu maszyn mobilnych i pojazdów użytkowych, co jest interesującą częścią naszego...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy