Jedna z najbardziej wydajnych linii produkcyjnych i lider przemysłu technologicznego łączą siły we wspólnym wydarzeniu!

Aktualności Wydarzenia Utrzymanie ruchu

Nowoczesna linia produkcyjna – rozwiązania przemysłu 4.0, planowanie prewencji i działanie systemu nadzoru nad procesem ciągłym SCADA

Ostatnio zapraszaliśmy Państwa na Profesjonalne Warsztaty Produkcyjne w zakładzie TECHNONICOL, które odbędą się 7.02.2023 r. w Wykrotach k. Legnicy. Dziś z radością informujemy, że wydarzenie zdobyło patronat wiodącej firmy technologicznej – ABB!
 


Co to oznacza dla uczestników Warsztatów?

W trakcie wydarzenia otrzymają Państwo możliwość uczestniczenia w prelekcji zatytułowanej:

Robotyzacja - konieczność czy opcja

Podczas której udzielona zostanie odpowiedź na pytanie, dlaczego firmom, które nie postawią na robotyzację i automatyzację, coraz trudniej będzie konkurować na rynkach polskim i zagranicznym. Omówione zostaną problemy związane m.in. ze wzrostem kosztów pracy, starzeniem się społeczeństwa, indywidualizacją produktów. Prelegent zwróci także uwagę, by nie przegapić szansy jaką daje postępujący proces skrócenia łańcuchów produkcyjnych (przenoszenie produkcji z Azji w pobliże rynku docelowego), i w jaki sposób tego dokonać!

Wykład wygłoszony zostanie przez Jakuba Steca, dyrektora sprzedaży Robotyki ABB w Polsce!
 

O Jakubie Stecu:

Absolwent kierunku Automatyka i Robotyka na wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej. Od początku swojej kariery zawodowej związany z branżą robotyki pracując na różnych stanowiskach technicznych oraz sprzedażowych, m.in. w zespołach serwisu i programowania robotów czy szkoleniowym.

Od ponad 12 lat związany z ABB, gdzie wspiera transformację firm produkcyjnych działających w Polsce pozwalając im uzyskać przewagę konkurencyjną. Obecnie odpowiada za budowanie strategii rozwoju oferty i sprzedaży robotów przemysłowych, modułowych systemów produkcyjnych oraz usług w zakresie robotyzacji produkcji na rynku polskim.

Zapisz się na warsztat →

Przypisy