Miniaturyzacja dla wymagających zastosowań

Aktualności Utrzymanie ruchu IT dla przemysłu

Łatwe w użyciu i znacznie bardziej kompaktowe z dobrą ochroną — Grupa Technologiczna HARTING rozszerza swoją sprawdzoną serię złączy PushPull. Nowy Mini PushPull to wodoodporna i pyłoszczelna wersja interfejsu ix Industrial® Gbit Ethernet. Idealny wybór dla zastosowań w szybkiej i niezawodnej łączności danych w wymagających środowiskach przemysłowych i innych, gdzie będzie narażone na działanie czynników atmosferycznych.

NOWOŚĆ Mini PushPull ix Industrial®

REKLAMA

​​

Przedstawiamy nową serię Mini PushPull, firma HARTING dostarcza interfejs ix Industrial® Ethernet dla 10 Gbit Ethernet w klasie Cat. 6A w wersji wodoodpornej i pyłoszczelnej. Zgodne ze standardem IEC/PAS 61076-3-124, powierzchnia stykowa złącza ix Industrial® w serii Mini PushPull to absolutnie niezawodna transmisja i opcjonalny przesył zasilania przez PoE/PoE+. Dzięki o 30% krótszej obudowie w porównaniu ze sprawdzonym złączem HARTING PushPull RJ45, użytkownicy mogą odnieść korzyści ze zminiaturyzowanego interfejsu danych w wymagających miejscach zastosowań. PushPull to preferowana technologia podłączania urządzeń z uwagi na wyjątkową wytrzymałość w połączeniu z prostą i bezpieczną obsługą w wersji wodoszczelnej i pyłoszczelnej, zgodnej z klasą szczelności IP 65 / IP 67.

HARTING Mini PushPull ix Industrial® wersja do montażu w terenie i zalewana.

Dostępne są kompaktowe, solidne gniazda do integracji urządzeń na płytce drukowanej, zapewniające maksymalną stabilność dzięki pięciu stykom ekranującym THR. Gniazda są dostępne w trzech różnych wersjach:

1. gniazdo poziome

2. gniazdo pionowe - kątowe

3. gniazdo pionowe

Wszystkie gniazda są dostępne w opcjach kodowania A i B dla Ethernetu i sygnałów. Styki danych są zaprojektowane jako styki SMD. Dzięki temu producenci urządzeń mogą przetwarzać gniazda PCB zgodnie z normalnym procesem lutowania rozpływowego. Dodatkowa obudowa Mini PushPull, która pasuje do wszystkich pasujących gniazd, jest montowana z przodu prostokątnego otworu montażowego podczas integracji urządzenia i złączy gniazda PCB, zapewniając ochronę IP 65 / IP 67 przed czynnikami zewnętrznymi.

Dla integracji w szafie sterowniczej i w skrzynkach zaciskowych, oferta obejmuje przepusty panelowe PushPull w kodowaniu A i B. Można je szybko i łatwo zamontować z przodu prostokątnego otworu montażowego, spełniają wymagania klasy szczelności  IP 65 / IP 67 dzięki zintegrowanej uszczelce. Pasujące zaślepki bezpiecznie uszczelniają złącza i interfejsy urządzeń.

Łączność urządzeń z zastosowaniem HARTING Mini PushPull ix Industrial®.

Wygodna obsługa

Bezpieczne połączenia wtykowe to warunek stabilnych systemów sieciowych.

Aby zapewnić poprawne połączenia również w trudnych warunkach, złącza PushPull są proste i intuicyjne w obsłudze. Bezpieczne zamknięcie sygnalizowane jest słyszalnym kliknięciem, a połączenie zwalnia się po pociągnięciu za ergonomicznie zoptymalizowaną obudowę. Aby zapobiec przypadkowemu rozłączeniu, wyjęcie złącza można zablokować za pomocą pierścienia zabezpieczającego.

Złącza PushPull to idealna technologia łączenia urządzeń dla wszystkich urządzeń elektroniki przemysłowej wykonanych w klasach ochrony IP 65 / IP 67, od czujników po sterowniki i komputery przemysłowe.

HARTING Mini PushPull ix Industrial® jest o 30% krótszy niż HARTING PushPull RJ45.

Przypisy