Mocniejszy zespół SEGRO w Polsce

Aktualności Wydarzenia

W ramach rozwoju działu Developmentu SEGRO, właściciela, zarządcy i dewelopera nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, do firmy dołączył Krzysztof Paruch. Objął on stanowisko Junior Managera, Development, Warsaw.

Na stanowisku Junior Managera, Development SEGRO Krzysztof Paruch odpowiada za wsparcie zespołu Bartosza Michalskiego, Dyrektora Technical Developmentu SEGRO, w pozyskiwaniu nowych projektów w regionie warszawskim.

REKLAMA

​​

– W odpowiedzi na dynamiczny rozwój rynku powierzchni magazynowych i produkcyjnych w Polsce po raz kolejny wzmacniamy nasz zespół Developmentu. Krzysztof Paruch jest już drugą osobą, która dołącza do niego w tym roku – wcześniej dział ten zasilił Maciej Szczepański, który jako Associate Director wspiera regiony poznański i Polski Centralnej. Silniejszy zespół pozwoli nam umacniać pozycję w największych polskich miastach poprzez pozyskiwanie atrakcyjnych gruntów oraz tworzenie konkurencyjnej, innowacyjnej i ekologicznej oferty deweloperskiej – komentuje Bartosz Michalski, Dyrektor Technical Developmentu SEGRO w Polsce.

Z rynkiem kapitałowym oraz rynkiem nieruchomości Krzysztof Paruch jest związany od sześciu lat. Swoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w grupie Masovia Nieruchomości oraz w międzynarodowej firmie doradczej JLL. Krzysztof jest absolwentem Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, ze specjalizacją Finanse przedsiębiorstwa. Podczas studiów działał też aktywnie w kołach naukowych.

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych w indeksie FTSE 100, jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych z portfolio wynoszącym 8,1 mln m2 powierzchni o wartości 13,3 mld funtów. Nieruchomości firmy są strategicznie rozmieszczone w lokalizacjach na terenie Wielkiej Brytanii – w pobliżu Londynu oraz w południowo-zachodniej i środkowej Anglii, a także na terenie Europy kontynentalnej we Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Holandii oraz w Czechach.

Od 100 lat SEGRO tworzy przestrzeń, która daje wyjątkowe możliwości. Firma buduje zarówno nowoczesne magazyny typu „big box”, użytkowane głównie przez regionalne, krajowe i międzynarodowe centra dystrybucyjne, jak i magazyny miejskie, zlokalizowane w pobliżu głównych aglomeracji i centrów biznesowych. SEGRO dostarcza obiekty najwyższej jakości, w których klienci mogą efektywnie rozwijać swój biznes.

Swoją działalność w Europie Centralnej spółka rozpoczęła pod koniec 2005 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Źródło: www.segro.com

Przypisy