Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Automatyka i napędy

6 kwietnia 2021

Motoreduktory z programu ATO5

0 175

Zbliżają się opóźnienia projektowe, a Ty musisz przyspieszyć realizację, żeby dotrzymać terminów? A może istnieje ryzyko anulacji zlecenia przez odbiorcę w obliczu kryzysu i chcesz zamówić motoreduktory na krótko przed zakończeniem projektu?

Z SEW-EURODRIVE zarządzanie projektem nabiera nowego znaczenia i zapewnia wysoką elastyczność oraz dynamikę, a dzięki dostawie dużych motoreduktorów o wiele szybciej niż dotychczas.To jest właśnie pro­gram ATO5. Wszyst­kie motoreduktory z programu ATO5, które należą do sprawdzonego systemu modułowego SEW-EURODRIVE, opuszczają zakład w Bruchsal już w 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

Ścisła współpraca z oddziałami firmy SEW na całym świecie zapewnia najkrótsze możliwie terminy dostaw - niezależnie od wielkości przekładni. Szybciej już się nie da!

Jeśli pilnie potrzebujesz motoreduktor, nowy lub na wymianę – eksperci serwisowi SEW-EURODRIVE dostępni są całą dobę na całym świecie. Otrzymasz od nich natychmiastowe wsparcie w zakresie informacji technicznych, zamówienia części zamiennych, usług serwisowych i wiele więcej.

W ofercie ATO5...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy