Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

12 stycznia 2021

Nowe daty targów, nowe możliwości dla firm

0 76
Targi w Krakowie opublikowały daty imprez przemysłowych planowanych na drugą połowę 2021 roku. W kalendarzu znajdziemy cenione od lat wydarzenia oraz kilka interesujących nowości. Jak zdradzają organizatorzy, trwają intensywne przygotowania do nadchodzącego sezonu.

- Ostatnie, trudne miesiące wiele nas nauczyły. Udowodniły, że nigdy nie należy się poddawać, a jedynie udoskonalać to, w czym się jest najlepszym i najskuteczniejszym. My specjalizujemy się w targach i od ponad 20 lat organizujemy je na najwyższym, światowym poziomie. Miesiące przestoju dały nam czas na opracowanie i wdrożenie nowych pomysłów. Dlatego jesteśmy przekonani, że nadchodzący sezon będzie wyjątkowy i dla wszystkich uczestników opłacalny. Czas powrócić na właściwe tory – zapowiada wiceprezes Targów w Krakowie, Ewa Woch.

Targi KOMPOZYT EXPO®, Targi SYMAS®/MAINTENANCE

W dniach 29-30.09.2021 odbędą się 11. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, 13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® i 13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE. Wydarzenia te stały się dla wielu firm obowiązkowym punktem w kalendarzu. Podczas tegorocznych targów MAINTENANCE, szczególny nacisk położony zostanie na zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz oświetlenia przemysłowego. Targi SYMAS® nadal rozwijać będą tematykę filtracji i separacji materiałów sypkich i masowych.

W 2021 r. odbędą się Targi KOMPOZYT-EXPO®, które w roku 2020 nie mogły się odbyć, ale dały organizatorom fantastyczny przedsmak możliwości podczas listopadowej konferencji online CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO®.

Targi FASTENER-POLAND®, ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW, INTER TECH TOOLS

W dniach 5-7.10.2021 odbędą się 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER-POLAND® oraz dwie nowe imprezy: ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW i Międzynarodowe Targi Elektronarzędzi i Wyposażenia Warsztatów INTER TECH TOOLS. Targi w Krakowie z ogromnym wyczuciem reagują na potrzeby...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy