Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Produkcja

26 lutego 2021

Optymalizacja procesu pozyskiwania precyzyjnych komponentów liniowych

0 176

Wysoko precyzyjne prowadnice liniowe stanowią ważną grupę produktów dla jednostki zarządzającej Linear Motion Technology (Seiki) firmy NSK. Specjalizując się w tej dziedzinie, NSK spełnia oczekiwania wielu wymagających sektorów rynku, w tym przemysłu obrabiarkowego. 

Znaczny odsetek prowadnic liniowych, które są dostarczane europejskim klientom z branż precyzyjnych wytwarzających produkty o wysokiej jakości, jest dostosowany do specyfiki zastosowania lub stanowi adaptację jednostek standardowych.
 
Każdy zakład NSK w globalnej sieci produkcyjnej komponentów ruchu liniowego koncentruje się na określonych produktach. Na przykład prowadnice liniowe z serii NH/NS należą do asortymentu wytwarzanego w zakładzie Changwon w Korei.

- Produkcja precyzyjnych prowadnic liniowych wymaga rozległej wiedzy eksperckiej i know-how, które zapewniają nasi koledzy w fabryce w Changwon. Zakład ten wykorzystuje również maszyny produkcyjne opracowane we własnym zakresie przez NSK, co przekłada się na niezwykle wysoką wydajność i precyzję naszych produktów liniowych - podkreśla Eduardo Rodriguez, dyrektor Seiki Management Unit, European Industrial Business Unit.

Prowadnice liniowe NH/NS oferują dwukrotnie dłuższą żywotność w porównaniu ze...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy