Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

19 kwietnia 2019

Podsumowanie Dnia Otwartego w gdańskim oddziale Jungheinrich

0 76
Zakończyła się pierwsza edycja Dnia Otwartego w gdańskim oddziale Jungheinrich. Firma zaprezentowała łącznie ponad 40 nowych i używanych wózków widłowych, specjalnie wyselekcjonowanych pod kątem potrzeb odwiedzających klientów.

Zakończyła się pierwsza edycja Dnia Otwartego w gdańskim oddziale Jungheinrich. Firma zaprezentowała łącznie ponad 40 nowych i używanych wózków widłowych, specjalnie wyselekcjonowanych pod kątem potrzeb odwiedzających klientów. Było to także pierwsze wydarzenie uzupełnione o prelekcje tematyczne ekspertów. Dedykowany lokalnym przedsiębiorcom event przyciągnął łącznie ponad 130 osób zainteresowanych ofertą firmy, która od 25 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla logistyki wewnątrzmagazynowej na polskim rynku.

Dzień Otwarty odbył się 4 kwietnia 2019 r., przy ul. Magazynowej 9, w miejscowości Kowale niedaleko Gdańska. Było to pierwsze wydarzenie w nowej lokalizacji Jungheinrich. Wybór tego miejsca na nową siedzibę północnego oddziału firmy oraz zainteresowanie spotkaniem lokalnych przedsiębiorców nie może dziwić - województwo pomorskie to niezwykle ważny punkt na mapie branży logistycznej. To tutaj najwięksi deweloperzy budują nowe magazyny. Jak podaje raport "Rynek magazynowy w Polsce - luty 2019", który ukazał się 13 lutego br. na stronie magazyny.pl, w samym 2018 roku w Trójmieście wybudowan...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy