Poznaj przecinarki CNC na nowo

Aktualności Wydarzenia

Sprawdź jak zwiększyć wydajność procesów produkcyjnych podczas Dni Otwartych firmy Eckert, które odbędą się w dniach 1-2.03.2023 w Centrum Technologii przedsiębiorstwa w Legnicy! W trakcie wiosennej edycji wydarzenia przedstawione zostaną rozwiązania dotyczące optymalizacji czynności w zakresie cięcia w czterech różnych technologiach.

Firma Eckert, międzynarodowy lider w kategorii maszyn do cięcia CNC, kolejny raz otwiera swoje bramy dla gości chętnych przyjrzeniu się działaniom innowacyjnego zakładu produkcyjnego, który opuściło już prawie 2000 zindywidualizowanych maszyn.

REKLAMA

​​

Przedsiębiorstwo z ponad 30-letnim doświadczeniem zajmuje się nie tylko produkcją przecinarek, lecz zapewnia kompleksowe rozwiązania: oferuje wszystkie niezbędne komponenty, które współpracują z maszynami do cięcia, włączając w to stoły oraz systemy wentylacji oraz filtrowentylacji; przeprowadza w swojej siedzibie profesjonalne szkolenia operatorów maszyn, pracowników utrzymania ruchu i technologów, jak również kursy z zakresu obsługi programów CAD/CAM oraz dobierania odpowiedniej technologii cięcia; dobiera rozwiązania dla konkretnych wymagań klienta kierunkując swoją pracę na nowatorskie patenty.

Eckert aktywnie działa na rodzimej arenie, budując sieć klientów w szerokiej randze przedsiębiorstw. Pomimo rozproszenia naszych maszyn w zakładach produkcyjnych na terenie całego kraju, sprawna organizacja firmy pozwala na solidne wsparcie klientów, którzy go potrzebują.

Plan wydarzenia

1. marca - dzień pierwszy

18:00 - wspólna kolacja dla gości oraz zespołu Eckert 

2. marca - dzień drugi

8:45  - przybycie do siedziby Eckert AS sp. z o.o.
9:00 -  rozpoczęcie wydarzenia
11:45 - lunch
12:00 - pokazy cięcia w Centrum Technologii
13:00 - czas na indywidualne konsultacje i analizy potrzeb klientów
16:00 - zakończenie części oficjalnej

Podczas wydarzenia specjaliści Eckert zaprezentują m.in.:

  • Uniwersalny suport dla najstarszych technologii cięcia – plazmą i tlenem, głowicę plazmowo-tlenową Dual Flex 3D.
  • Technologie cięcia rur 2D i 3D będące maksymalnym uproszczeniem dalszego procesu produkcyjnego.
  • Najszybszy waterjet na świecie – synergia dwóch technologii w obrębie cięcia jednego elementu.

A także odpowiedzą na pytanie: Kjellberg czy Hypertherm, czyli jak źródło plazmowe wpływa na jakość i prędkość cięcia?

Rozwiązania zostaną przedstawione na lubianych w branży przecinarkach: Opal Waterjet Combo, Jantar, Onyx oraz Rubin HD, które prezentują wszystkie dostępne technologie cięcia oraz warianty mieszane.

Biorąc udział w wydarzeniu możesz skorzystać z unikatowych, atrakcyjnych rabatów!

Zarejestruj się na Dni Otwarte firmy Eckert!

Przypisy