Pracownie hybrydowego systemu edukacyjnego w obszarze CNC i robotyki

Aktualności Automatyzacja i robotyzacja

Tock Automatyka przy udziale Siemens Polska zrealizowała dla Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie dostawę projektu EXPERT EI4.0. Unikalny hybrydowy system edukacyjny łączy w jedną całość elementy konieczne do prowadzenia efektywnego kształcenia zawodowego w obszarze technologii CNC i robotyki, zgodnie z koncepcją Edukacji 4.0 na rzecz Przemysłu 4.0.

Tock Automatyka zapewniła w tym projekcie kompletną infrastrukturę, metodykę i organizację kształcenia, zarówno w pracowni szkolnej, jak i poza nią – w trakcie indywidualnej, domowej nauki uczniów. Innowacyjne połączenie w jedną funkcjonalną całość nowoczesnych technologii kształcenia z technologiami wytwarzania stwarza niespotykany do tej pory w szkolnictwie zawodowym potencjał edukacyjny wprost odpowiadający potrzebom przemysłu.    

REKLAMA

​​

– Tock Automatyka, dostarczając pracownie EXPERT EI4.0, udostępnił Zespołowi Szkół w Łukowie efektywne i nowoczesne narzędzia do realizacji programów kształcenia obowiązujących dla szkolnictwa zawodowego w Polsce. O sposobie i formie ko...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Służby Utrzymania Ruchu”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy