Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

6 kwietnia 2021

NR 2 (Marzec 2021)

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce

0 172

Cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi oraz Targi Odlewnicze METAL odbędą się w Targach Kielce jesienią 2021 r.

Terminy poszczególnych wydarzeń wystawienniczych organizowanych w Targach Kielce w 2020 r. uzależnione były przede wszystkim od sytuacji epidemiologicznej. We wrześniu udało się zorganizować targi spod znaku STOM, natomiast Targi Odlewnicze METAL, odbywające się dotychczas w cyklu dwuletnim, po konsultacjach z parterami i wystawcami przeniesiono na 2021 r.

Najbardziej optymalnym terminem organizacji przemysłowych wydarzeń będzie jesień 2021 r. W tym czasie odbędą się przedsięwzięcia wchodzące w skład cyklu każdej gałęzi przemysłu. Należą do niego: STOM-TOOL (obrabiarki i narzędzia), STOM-BLECH & CUTTING (obróbka blach i cięcie), STOM-LASER (technologie laserowe), STOM-ROBOTICS (robotyzacja i automatyzacja), EXPO-SURFACE (obróbka powierzchni), CONTROL-STOM (technologie pomiarowe), KIELCE FLUID POWER (pneumatyka), SPAWALNICTWO, TEiA (elektronika specjalistyczna), WIRTOPROCESY (prototypowanie), DNI DRUKU 3D, ale również Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, w tym Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH.

– Mamy ogromną nadzieję, że sytuacja związana z pandemią koronawirusa do czasu organizacji tych wydarzeń ustabilizuje się i pozwoli na realizację tych przedsięwzięć w ustalonym terminie i pełnym wymiarze. Dochodzą do nas sygnały przede wszystkim od parterów wydarzeń, ale także wystawców, że branży brakuje bezpośrednich spotkań i możliwości zapoznania się na żywo z nowymi technologiami. Zarówno imprezy spod znaku STOM, jak i Targi METAL od wielu lat stanowią miejsce, które łączy ludzi i innowacje całego świata. Właśnie to wpływa na ich międzynarodowy sukces i prestiż. Organizacja wydarzeń jesienią wydaje się najbardziej dogodnym terminem, mając na uwadze obecną sytuację – mówi Piotr Pawelec, menedżer projektów.  

Do udziału w przemysłowych wydarzeniach organizator zaprasza od 19 do 21 października 2021 r. 

Przypisy