Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Z branży

22 lipca 2021

SERIA 7M – NOWE INTELIGENTNE LICZNIKI ENERGII

0 53

Finder wprowadza nową serię liczników energii 7M. Urządzenia wyróżnia innowacyjny design – wielofunkcyjny przycisk dotykowy oraz podświetlany wyświetlacz LCD. Dodatkowym atutem jest możliwość odczytu i programowania za pomocą technologii NFC dzięki dedykowanej aplikacji Finder Toolbox NFC. Certyfikat MID oraz możliwość pracy w sieci dzięki protokołom M-Bus i Modbus RS485 sprawiają, że są to produkty odpowiednie do szerokiej gamy zastosowań.

W skład serii 7M wchodzą: typ 7M.24 do systemów 1-fazowych oraz typ 7M.38 przeznaczony zarówno do systemów jednofazowych jak i trójfazowych.

TYP 7M.24

To jednofazowe, dwukierunkowe liczniki energii, które wyróżniają się zintegrowanymi zaciskami zasilania i sterowania z osłonami z możliwością zaplombowania oraz przyciskiem do programowania i nawigacji.
Liczniki energii tego typu są idealnym rozwiązaniem do kontrolowania zużycia energii w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i biurach, a także systemach fotowoltaicznych oraz kampingach i marinach.

 

TYP 7M.38

To dwukierunkowe, wielofunkcyjne, inteligentne liczniki energii dla systemów zarówno trójfazowych (3 lub 4 przewodowych) jak i jednofazowych. Dzięki technologii NFC pozwalają w łatwy sposób zaprogramować i dostosować licznik do Twoich potrzeb. Pozwalają także na ściągnięcie pomiarów bezpośrednio do Twojego smartfona.

Produkty te charakteryzuje podświetlany matrycowy wyświetlacz LCD i wielofunkcyjny, dotykowy przycisk. Posiadają certyfikat MID przy 80A i 70 °C, dwie taryfy oraz w zależności od modelu są wyposażone w podwójne wyjście impulsowe S0 lub w interfejs komunikacyjny Modbus lub M-Bus.

Biorąc pod uwagę powyższą specyfikację nasze liczniki to idealne urządzenia do stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Źródło: Finder

Przypisy