Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Automatyka i robotyka

24 marca 2021

Silny&Salamon automatyzuje pakowanie w nowej fabryce

0 209

Silny&Salamon dostarcza maszyny, które zautomatyzują pakowanie w nowopowstałej fabryce Turck Automation Technology Sp. z o.o. w Lublinie. 

Wszystkie linie produkcyjne tworzone są tam od podstaw, a urządzenia Autobag, dzięki łatwości integracji, idealnie się w nie wpisują. Aktualnie kończony jest montaż trzeciego, tak więc maszyny już teraz pakują komponenty elektroniczne, powstałe na uruchomionych liniach. 

Gdyńska spółka pozyskała nowego klienta, firmę Turck Automation Technology, jednego z liderów w automatyce przemysłowej, który oferuje rozwiązania do automatyzacji produkcji i procesu, takie jak m.in. czujniki, systemy fieldbus, connectivity, interfejsy HMI i systemy RFID. Nowa fabryka w Lublinie to ósmy zakład produkcyjny firmy na świecie, a pierwszy i jedyny w Europie, w którym będą wytwarzane produkty m.in. z rodziny komponentów Connectivity. Dobór lokalizacji jest wynikiem strategii, której celem jest zapewnienie elastyczności obsługi klientów w regionie.

Usprawnić produkcję i logistykę wewnątrzmagazynową

Dostarczane przez firmę Silny&Salamon maszyny pakujące usprawnią produkcję i logistykę wewnątrzmagazynową. Firma Turck Automation Technology zdecydowała się na ich wybór, przede wszystkim, ze względu na ich wydajność, stabilność i możliwość obsługi przez urządzenie gotowych worków z perforacją. Tomasz Porębski, Technical Manager z Turck Automation Technology oczekiwał, że nadruk na workach będzie realizowany na bieżąco, a worek, od razu po nadruku, zgrzewany.

– Taki cykl pracy urządzenia, z uwagi na nasze założenia produkcyjne, jest bardzo dużym usprawnieniem. Nadruk etykiety bezpoś...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy