Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

16 grudnia 2021

Sprawdź, jak uzyskać 80% dofinansowania na szkolenia techniczne w EMT-Systems – projekt dla firm z branży motoryzacyjnej z całej polski.

0 66

Ruszyły zapisy na dofinansowane szkolenia w ramach projektu „PRZEPIS NA ROZWÓJ – ROZPĘDZAMY KOMPETENCJE W BRANŻY MOTO”. Miko, małe, średnie, jak i duże firmy z branży motoryzacyjnej mogą otrzymać 80% dofinansowania na szkolenia pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, jak i w ramach umów cywilno-prawnych.

W ramach ww. projektu otrzymacie Państwo wsparcie na szkolenia realizowane przez Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems:

 

O szkoleniach:

 • Programy szkoleń zostały opracowane tak, aby kompleksowo zaspokajały potrzeby branży motoryzacyjnej w zakresie rozwoju kompetencji pracowników
 • Kursy realizowane są w formie warsztatów praktycznych w laboratoriach szkoleniowych EMT-Systems, wyposażonych w rzeczywiste maszyny i urządzenia przemysłowe oraz autorskie stanowiska dydaktyczne
 • W czasie zajęć wykonywane są liczne zadania i ćwiczenia praktyczne, pomagające nabyć niezbędne umiejętności techniczne

 

Aby wziąć udział w projekcie należy wykonać poniższe kroki:

 1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie PARP: KOMPETENCJE DLA SEKTORÓW
 2. Zarejestrować się w Bazie Usług Rozwojowych jako przedsiębiorca: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/. Przedsiębiorca zobowiązany jest również do zarejestrowania firmy i pracowników w BUR oraz utworzenie profilu uczestnika instytucjonalnego czyli profilu firmy. W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych właściciel firmy jest zobowiązany zarejestrować się jako pracownik oraz jako pracodawca i utworzyć profil dla firmy.
 3. Zalogować się do systemu Moto: https://przepisnamoto.pl/ i złożyć niezbędne dokumenty do dofinansowania.
 4. Podpisać umowę z Operatorem.
 5. Znaleźć kartę usługi z odpowiednią usługą rozwojową (zgodną z rekomendacjami RS) – czyli kartę MOTO1 i kartę MOTO2, a następnie wysłać ją Operatorowi do walidacji.
 6. Następnym krokiem jest zapis na wybraną usługę siebie lub/i swoich pracowników (tylko po pozytywnej walidacji karty) za pomocą nadanego ID wsparcia.
 7. Po zakończonym szkoleniu Przedsiębiorca wraz z Pracownikami jest zobligowany wypełnić ankietę oceniającą szkolenie/doradztwo.
 8. Następnie - zapłacić z własnych środków za szkolenie wraz z podatkiem VAT po szkoleniu bezpośrednio na konto firmy szkoleniowej – jeśli dotyczy.
 9. W ciągu 10 dni roboczych od zakończenia szkolenia rozliczyć usługę u Operatora przedstawiając niezbędne dokumenty i informacje.

 

Kontakt

Środki rozdysponowane są przez HRP Group sp. z o.o.
W razie pytań prosimy o kontakt:
Tel. +48 42 208 06 06 lub 537 914 099.
Strona projektu: hrp.com.pl/projekty/przepis-na-rozwoj-moto/

 

Przypisy