Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

22 kwietnia 2020

Targi KOMPOZYT-EXPO, SYMAS i MAINTENANCE z nową, wspólną datą

29
Bardzo dużym zmianom uległy kalendarze imprez targowych w całym kraju. Większość ośrodków targowych przeniosła swoje imprezy wiosenne na jesień.

Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację, Targi w Krakowie podjęły decyzję o połączeniu dwóch wydarzeń - przesunięciu 11. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® z dnia 6-7 października na 14-15 października 2020, tak aby odbywały się jednocześnie z 12. Targami Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® oraz 12. Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE.

POLECAMY

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® są odpowiedzią na potrzeby stale rozwijającej się branży. Stabilny i dynamiczny wzrost budowany jest na zwiększającym się zapotrzebowaniu na produkty i półprodukty kompozytowe. Zeszłoroczna, 10. Jubileuszowa edycja targów pokazała nam, że polski przemysł walczy o swój kawałek tortu wykrojony z globalnego rynku.

Firmy z branży materiałów kompozytowych często poszukują rozwiązań dotyczących utrzymania ruchu, automatyzacji procesów produkcji i innowacji przemysłowych. Wdrożenie tych kluczowych zmian wymagana zaangażowania szeregu specjalistów. Dokładnie te tematy są podejmowane podczas Targów SYMAS® | MAINTENANCE, które w tym roku będą organizowane już po raz dwunasty. Połączenie terminów Targów KOMPOZYT-EXPO® oraz SYMAS® | MAINTENANCE ułatwi wymianę wiedzy pomiędzy firmami, umożliwi szerszy dostęp do wielu produktów, usług i rozwiązań, pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy, a także szybsze ustalenie warunków współpracy i podpisanie kontraktów pomiędzy tymi, ważnymi dla siebie wzajemnie, sektorami przemysłu.

Uczestnicząc w tych wydarzeniach uzyskają Państwo także dostęp do dodatkowej, specjalistycznej wiedzy, ponieważ organizator zaplanował szereg wydarzeń towarzyszących, m.in.: Jesienną Szkołę Utrzymania Ruchu, Międzynarodowy Kongres Kompozytowy, zorganizowany przez Polski Klaster Technologii Kompozytowych, konferencję Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich, a także bezpłatne warsztaty oraz prezentacje techniczne.

Więcej informacji na www.kompozyt-expo.pl; www.symas.krakow.pl; www.mtc.krakow.pl

Przypisy