Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia , Konferencje i szkolenia

6 lipca 2021

Targi na miarę ery cyfrowej

0 195

Tegorocznej ekspozycji ITM INDUSTRY EUROPE towarzyszyć będzie nie tylko ciekawy program wydarzeń, ale także nowa formuła łącząca tradycyjne targi z koncepcją wirtualnych spotkań.  Targi ITM INDUSTRY EUROPE potrwają od 31 sierpnia do 3 września 2021

Zbliżająca się edycja targów ITM INDUSTRY EUROPE będzie inna niż dotychczasowe. Rzeczywistość jaka towarzyszy światu od ponad roku wpłynęła na zmianę formuły tego najważniejszego spotkania branży przemysłowej. Szykuje się wiele nowości, które z impetem wprowadzają targi w erę cyfrową. Jednocześnie nie zabraknie sprawdzonych rozwiązań wyczekiwanych od miesięcy przez wystawców i zwiedzających.

Przez ostatnie miesiące epidemia o globalnym zasięgu mocno wpłynęła na otaczającą rzeczywistość. Bezpośrednie spotkania zostały w dużej mierze zastąpione przez komunikację online. Targi ITM INDUSTRY EUROPE dostosowały swoje działania do tych zmian.

Rok wirtualnych działań dla przemysłu

- Nie mogąc organizować targów a znając oczekiwania naszych wystawców i zwiedzających, skupiliśmy się na wydarzeniach online, które wpisywały się w aktualne potrzeby branży. Spotkaliśmy się w sieci już kilkukrotnie w ramach cyklu ITM_talks oraz stworzyliśmy INDUSTRYonline - platformę wirtualnych wydarzeń dla przemysłu – podsumowuje ostatnie miesiące Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Rozmowy ITM_talks prowadzone z nowoczesnego studia Grupy MTP były już czterokrotnie transmitowane na żywo. Do udziału zapraszano liderów przemysłu, biznesu i nauki, poruszano najgorętsze tematy w branży. W ciągu niemal roku udało się zgromadzić społeczność kilkuset osób, które z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki cyklu.

- Nasze aktywności w sieci spotkały się z bardzo życzliwym przyjęciem, co więcej zainspirowały nas i wystawców do kolejnego wyzwania, czyli do pokazów maszyn i robotów na żywo online. W ten sposób powstała idea projektu ITM_showroom pod nazwą „Automatyzacja i cyfryzacja dla każdego”. Wraz z naszymi wystawcami i partnerami: DMG MORI, KUKA, POLARIS ENGINEERING i SANDVIK COROMANT zorganizowaliśmy spotkanie online mające na celu popularyzację idei przemysłu 4.0 wśród średnich i małych przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce. Nie był to kolejny, klasyczny webinar, ale wydarzenie wypełnione fachową wiedzą i praktycznymi wskazówkami...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy