Trzy powody, by zastosować modułowy system automatyki MOVI-C® Żegnajcie komplikacje, witaj MOVI-C®

Utrzymanie ruchu Produkcja
   Tematy poruszane w tym artykule  
  • Jak prosta może być automatyzacja dzięki trzem kluczowym krokom systemu MOVI-C®: Zaplanuj, Połącz, Przenieś.
  • Możliwości zapewnienia gotowości na przyszłość Twojego biznesu poprzez indywidualne rozwiązania oferowane przez MOVI-C®.
  • Charakterystyka techniki sterowania w MOVI-C®, pokazująca, jak łatwo można zintegrować wydajny sprzęt oraz oprogramowanie.
  • Oszczędności miejsca i uproszczenie projektu szaf sterowniczych dzięki technologii szafowej MOVI-C® i jej wpływ na efektywność energetyczną.
  • Decentralna technika napędowa w MOVI-C® jako sposób na zwiększenie efektywności i uproszczenie projektu poprzez decentralne jednostki napędowe i falowniki.
  • Praktyczne korzyści zastosowania modułowego systemu automatyki MOVI-C®: redukcja złożoności, przestrzeni montażowej i kosztów.
  • Zalety wykorzystania gotowych modułów oprogramowania w MOVI-C® bez potrzeby zaawansowanego programowania.
  • Jak modułowy system automatyki MOVI-C® jest dostosowany do przyszłych aktualizacji i rozszerzeń, utrzymując kompatybilność starszych i nowszych elementów.

Kompleksowy, skalowalny – modułowy system automatyki MOVI-C® firmy SEW-EURODRIVE to kompleksowe rozwiązanie dla każdego zadania automatyzacji. Jeden producent – jedno rozwiązanie. Obejmuje usługi, sprzęt i oprogramowanie, od planowania i uruchomienia po obsługę i serwis. Co ma do zaoferowania? Maksymalne odciążenie, zabezpieczenie na przyszłość i poczucie, że zawsze masz osobę kontaktową, na której możesz polegać.

3 x 3 powody, by zastosować MOVI-C®

Prostota
TRZY kroki: Zaplanuj – Połącz – Przenieś
Gotowość na przyszłość
TRZY obietnice
: Indywidualne rozwiązania – Dziś – W przyszłości
Doradztwo i usługi
TRZY czynniki sukcesu:
Dostawy – Doradztwo – Na całym świecie

REKLAMA

​​

– Już wielu klientów wyposażyło swoje aplikacje w produkty MOVI-C®. Techniki napędowa, szafowa i decentralna, a także oprogramowanie generacji C to rozwiązania zgodne z wymaganiami klientów i trendami na rynku. Ponadto dzięki temu, że produkty MOVI-C® są modułowe, innowacyjne i energooszczędne, a portfolio usług cyfrowych SEW-EURODRIVE bardzo szerokie, nasi klienci już dziś otrzymują produkty gotowe na wyzwania jutra – powiedział Artur Buczkowski, dyrektor sprzedaży SEW-EURODRIVE Polska.

Prostota

Zaplanuj, połącz, przenieś – tak łatwo jak 1, 2, 3.
Dzięki modułowemu systemowi automatyki MOVI-C® wszystko pochodzi z jednego źródła. Sprzęt i oprogramowanie działa jak dobrze zgrany zespół. Oprogramowanie wspiera prace projektowe – planowanie Twojej aplikacji.
Korzystanie ze sprzętu redukuje złożoność, przestrzeń instalacyjną i koszty. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć nasze komponenty, a one połączą się plug-and-play ze sobą. Dzięki konfigurowalnym urządzeniom i kompleksowej technologii sterowania zmniejszamy liczbę wariantów urządzeń bez utraty jakichkolwiek funkcji. Obejmują one wszystko – od bezpieczeństwa po robotykę – zachowując pełen zakres ruchów, które można osiągnąć.
Prostota na rzecz łatwości obsługi to podstawowa obietnica tego produktu – modułowego systemu automatyki MOVI-C®. Celem jest, aby ze złożonej, wysokowydajnej automatyki i technologii napędowej uczynić na tyle prostą, abyś mógł ją zainstalować bez wysiłku, obsługiwać intuicyjnie i łatwo monitorować.

Rys. 1. Modułowy system automatyki MOVI-C
Rys. 2. Technika sterowania
Rys. 3. Technika szafowa
Rys. 4. Technika decentralna

Zabezpieczenie na przyszłość

Indywidualne rozwiązania – dziś i jutro
Nieustannie rozwijamy modułowy system automatyki MOVI-C®, aby zapewnić, że spełni on również Twoje przyszłe wymagania.
Jednocześnie koncentrujemy się na zrównoważonym zarządzaniu cyklem życia produktu. Dla Ciebie oznacza to, że wszystkie komponenty – stare i nowe – pozostają ze sobą kompatybilne i są zawsze dostępne. W rezultacie możesz w prosty sposób dokonać aktualizacji, kiedy tylko chcesz!

Doradztwo i usługi

Możliwość dostawy i usług serwisowych na całym świecie
Możesz otrzymać dowolny komponent – w pełnej gamie komponentów mechanicznych, sprzętu i oprogramowania – z modułowego systemu automatyki MOVI-C® w dowolnym miejscu na świecie w krótkim czasie. Jak to robimy?
Poprzez systematyczne wdrażanie zasad Przemysłu 4.0 w każdym procesie i oczywiście przy wsparciu własnej technologii w naszych zakładach produkcyjnych i logistyce. A gdziekolwiek jesteś, jedno z naszych biur handlowych będzie w pobliżu, aby zaoferować osobiste doradztwo – to obietnica!

Przegląd elementów modułowego systemu automatyki MOVI-C®
Technika sterowania

Prosta automatyzacja? To możliwe, gdy dostawę techniki napędowej i automatyki powierzysz jednemu partnerowi. Nasza technika sterowania łączy w sobie wydajny sprzęt, oprogramowanie i przyjazne rozwiązania wizualizacyjne. Czy możliwa jest całkowita rezygnacja z programowania? To również możliwe! MOVI-C® dostarczany jest z gotowymi modułami oprogramowania – zarówno do prostych, jak i złożonych funkcji sterowania. Wystarczy je tylko sparametryzować.

Technika szafowa

MOVI-C® wyraźnie przyczynia się do usprawnienia i optymalizacji projektu szafy sterowniczej – od falownika, przez okablowanie, po sterowanie, oprogramowanie i komunikację. Nasza kompleksowa platforma pozwala tworzyć nowe rozwiązania szafowe i decentralne, a dodatkowo umożliwia zamianę kosztownego okablowania technologią jednokablową, która przyczynia się do oszczędności miejsca w szafie sterowniczej.
Celem każdego przedsiębiorstwa jest zwiększanie efektywności energetycznej przy jednoczesnym obniżaniu zapotrzebowania na energię elektryczną. Dzieje się to poprzez podejmowanie odpowiednich działań w obszarze układów automatyki, które jednocześnie nie mogą w negatywny sposób wpływać na działanie poszczególnych maszyn, organizację samego procesu produkcyjnego czy całej produkcji.

Decentralna technika napędowa

Nasza decentralna technika napędowa obejmuje wszystkie potrzebne elementy: kompaktowe jednostki napędowe, decentralne falowniki oraz kontrolery ruchu do zastosowań decentralnych. Ponadto wszystkie te komponenty łączą się ze sobą bez najmniejszych problemów i tworzą idealny zestaw ze spójną architekturą sterowania i komunikacji. Doskonale dopasowane rozwiązanie napędowe? Teraz to możliwe!

Przypisy