Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Konferencje i szkolenia

26 marca 2021

Tu szkoli się cała Polska - 15 lat EMT-Systems

0 106

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems, obchodziło w marcu swoje 15 urodziny. Firma od lat wspiera branżę przemysłową w rozwijaniu kompetencji technicznych. Do tej pory w kursach EMT-Systems wzięło udział ponad 60 000 osób – przedstawiciele działów automatyki, utrzymania ruchu, mechanicznych, energetycznych, technicznych, operatorzy, programiści, konstruktorzy oraz kierownicy.

Szkolenia EMT-Systems nie tylko wdrażają w świat danej branży i przygotowują do wykonywania samodzielnych zadań - uczą montażu, obsługi, programowania, konfiguracji oraz diagnostyki komponentów i urządzeń, monitorowania programów czy modernizacji maszyn i linii produkcyjnych, ale również zapoznają pracownika z zasadami i trudnościami występującymi w jego zawodzie, uczą właściwego reagowania na pojawiające się problemy, usuwania awarii i usterek oraz predykcji i zapobiegania powtarzaniu się błędów. Wszystko to wpływa na szybkość, dokładność i niezawodność, a co za tym idzie usprawnienie pracy i zmniejszenie kosztów.  

Kursy w przeważającej części realizowane są w formie warsztatów praktycznych, w salach i laboratoriach wyposażonych w rzeczywiste maszyny i urządzenia przemysłowe oraz autorskie stanowiska dydaktyczne. Od roku prowadzone są także interaktywne szkolenia ON-LINE na żywo, ze zdalnym dostępem do oprogramowania i sprzętu. W laboratoriach powstały studia webinarowe z kamerami transmitującymi obraz pracy maszyn i urządzeń, a uczestnikom udostępniane jest niezbędne oprogramowanie. Wykorzystywane są również symulatory oraz cyfrowe bliźniaki.

Więcej informacji na: https://emt-systems.pl/.

źródło: EMT Systems

Przypisy