Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

27 stycznia 2021

V edycja Warsaw Industry Week 8-9.06.2021

0 86
Specjaliści spośród wielu obszarów przemysłu ponownie spotkają się w Ptak Warsaw Expo. W dniach 8-10 czerwca 2021 w Centrum Targowo-Kongresowym w Nadarzynie będzie miała miejsce V edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week.

V edycja Warsaw Industry Week

Specjaliści spośród wielu obszarów przemysłu ponownie spotkają się w Ptak Warsaw Expo.
W dniach 8-10 czerwca 2021 w Centrum Targowo-Kongresowym w Nadarzynie będzie miała miejsce V edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week.

Warsaw Industry Week to dynamicznie rozwijające się targi przemysłowe, organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. Wydarzenie jest platformą łączącą niezliczone gałęzie przemysłu, reprezentowanych przez naszych wystawców i odwiedzających.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas trzech dni targów wystawcy zaprezentują produkty i rozwiązania – od obrabiarek i systemów produkcyjnych służących do cięcia i formowania, poprzez precyzyjne narzędzia i komponenty do zautomatyzowanej produkcji.

Wydarzeniu towarzyszy szereg konferencji i spotkań biznesowych. Podczas szkoleń i seminariów...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy