Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

27 lipca 2018

VII Ogólnopolskie Szkolenie Służb Utrzymania Ruchu

0 85
Dwa dni merytorycznych warsztatów dla branży maintenance w stolicy wielkopolski. Zapisz się już dziś!

VII Ogólnopolskie Szkolenie Służb Utrzymania Ruchu to:

  • Dwa dni merytorycznych warsztatów dla szefów utrzymania ruchu i produkcji które odbywają się w małych grupach osób rzeczywiście zainteresowanych tematem. Każdy uczestnik tworzy własną, unikatową ścieżkę warsztatów – na Szkoleniu SUR bierzesz udział w tych warsztatach, które Cię interesują.
  • Bardzo praktyczny program, który odnosi się do najgorętszych tematów w branży – uczestnicząc w Szkoleniu SUR dowiesz się, jak radzić sobie z największymi problemami i wyzwaniami w 2018 roku. Program powstaje na podstawie wywiadów z szefami UR - bez marketingowego przekazu.
  • Studia przypadków z konkretnych firm – część warsztatów prowadzą sami szefowie utrzymania ruchu czy produkcji, którzy zrealizowali ciekawe projekty i chcą się podzielić swoim doświadczeniem – uczysz się na przykładach i błędach innych, dzięki czemu nie musisz bać się porażki!
  • Pokazy najnowocześniejszych technologii w ramach sesji networkingowej. Wyjątkowa okazja do obejrzenia i przetestowania różnorakich rozwiązań dla swojej firmy.
  • Gra integracyjna podczas Coctail Party – sprawdzony sposób na skuteczną integrację wszystkich uczestników Szkolenia SUR.
  • Okazja do zbudowania trwałych relacji w branży – dzięki warsztatom nie tylko spotkasz szefów utrzymania ruchu z innych firm, ale poznasz ich problemy i doświadczenia.
  • Starannie dobrana lokalizacja – organizujemy Szkolenie SUR poza dużymi aglomeracjami, w otoczeniu natury - co pomaga odciąć się od bieżącej pracy w kameralnych wnętrzach i sprzyja integracji. W tej edycji zapraszamy do Hotelu Poznańskiego w Luboniu pod Poznaniem!

Szczegółowy program VII Ogólnopolskiego Szkolenia Służb Utrzymania Ruchu 2018:

Blok 1 – Bądź o krok przed awarią – prewencyjne utrzymanie ruchu fundamentem nowoczesnej produkcji

Czy ponad połowa Twojego czasu pracy związana jest z usuwaniem bieżących awarii na produkcji? Czy plany po raz kolejny zostają przesunięte, bo zawsze znajdują się ważniejsze rzeczy do zrobienia? Jak wyrwać się z pętli biegania od awarii do awarii i zacząć wreszcie realizować strategię prewencyjnego utrzymania ruchu w firmie?

  • W jaki sposób analizować ryzyko awarii, aby docierać do najbardziej istotnych przyczyn źródłowych problemów w firmie?
  • Ishikawa, 5 Why, Raport A3… – jak stwierdzić, które narzędzie do analizy przyczyn źródłowych problemów będzie dla nas najlepsze?
  • Plany prewencyjne podstawą stabilnych procesów produkcyjnych – w jaki sposób je opracować i s...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy