Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

8 listopada 2021

Wydarzenia organizowane przez firmę Seco podkreślają zalety współpracy w lotnictwie

0 120

Warszawa, listopad 2021 - Konferencja «Inspiration through Innovation 2021» unaoczni wartość współpracy w branży lotniczej i kosmicznej podczas serii wydarzeń zaplanowanych na 23 i 24 listopada w Europie oraz 1 grudnia w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenia zorganizowane wspólnie z partnerami technicznymi skoncentrują się na złożonych problemach i trendach w branży, demonstrując rozwiązania bazujące na współpracy i prezentując gotowe obrobione komponenty, które są w stanie sprostać największym współczesnym wyzwaniom. «Organizujemy wydarzenia w ramach konferencji Inspiration through Innovation, aby uczcić i zaprezentować postępy realizowane dla naszych klientów podczas współpracy z naszymi partnerami. Każdy może pracować nad innowacjami, ale to wspólne osiągnięcia są wyjątkową wartością w procesie produkcji podzespołów dla przemysłu lotniczego i kosmonautycznego» — powiedział Andreas Fritz, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży w firmie Seco.

Producenci z branży lotniczej stale poszukują nowych, lekkich materiałów, które zoptymalizują ich procesy. Często wiąże się to z pokonywaniem innych wyzwań produkcyjnych. Większy nacisk na kwestie związane z ochroną środowiska wymaga od branży coraz bardziej wydajnych projektów, podczas gdy części wytwarzane w technologii druku 3D wymagają opracowania nowych przepływów pracy i procesów. 

Wydarzenia zostały przygotowane przez globalną sieć ekspertów firmy Seco i łączą wewnętrzne doświadczenie i wiedzę zewnętrzną, aby wszechstronnie zbadać istniejące możliwości. Uczestnicy konferencji Aero ITI 2021 będą mieli okazję poznać wyniki innowacyjnych partnerstw i omówić sposoby współpracy, które mogą pomóc im w odkryciu rozwiązań przyczyniających się do rozwoju ich działań. 

Podejście bazujące na współpracy znajdzie zastosowanie w rozwiązywaniu typowych problemów występujących podczas produkcji podzespołów samolotów. Należą do nich wyzwania związane z obróbką różnych materiałów, takich jak tytan, superstopy i aluminium z kęsisk i odkuwek, oraz odlewami precyzyjnymi o wysokiej dokładności wymiarowo-kształtowej.

Poprzednia edycja konferencji «Inspiration through Innovation» odbyła się online w związku z pandemią COVID-19 i zgromadziła ponad 5000 uczestników, co zademonstrowało i podkreśliło siłę partnerstwa w branży. 

W tym roku wydarzenia będą organizowane w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech w dniach 23 i 24 listopada. Będą również odbywać się lokalne sesje wirtualne dla zarejestrowanych uczestników z grupy Iberica i regionu Azji i Pacyfiku, podczas których uczestnicy będą mogli omawiać tematy z ekspertami Seco w swoich lokalnych regionach. 

Następnie Stany Zjednoczone zostaną gospodarzem wydarzenia zaplanowanego na 1 grudnia. 

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, odwiedź stronę:
https://event.secotools.com/aeroiti2021

 

Firma Seco Tools została założona w szwedzkiej miejscowości Fagersta. Obecnie działa w ponad 75 krajach i jest czołowym ogólnoświatowym dostawcą rozwiązań w dziedzinie obróbki metalu, obejmujących frezy na płytki wymienne, frezy monolityczne, narzędzia tokarskie, narzędzia do obróbki otworów, obróbki gwintów oraz systemy narzędziowe. Jako stawiające na ludzi przedsiębiorstwo, które prowadzi od ponad 80 lat działalność w branży obróbki, firma Seco Tools napędza rozwój innowacji na każdym etapie procesu produkcji, zapewniając precyzyjną obróbkę i wysoką jakość wytwarzanych produktów. Więcej informacji na temat innowacyjnych produktów oraz usług Seco Tools oferowanych wszystkim sektorom przemysłu, można znaleźć na stronie www.secotools.com.

Przypisy