Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

16 listopada 2020

Wystartowała X edycja Programu Stażowego DACHSER Polska

0 159
DACHSER Polska ruszył z X edycją Programu Stażowego. Autorski projekt zakłada półtoraroczną, pełnoetatową pracę, podczas której młodzi adepci pod okiem ekspertów poznają procesy logistyczne w poszczególnych działach firmy należącej do globalnej sieci.

Na przestrzeni ostatniej dekady z programu skorzystało ponad 80 uczestników, a połowa z nich do dziś związana jest z DACHSER Polska. Oprócz pracy w działach stażyści biorą udział w serii szkoleń wdrażających w procesy, systemy i usługi DACHSER.

Inwestycja w młodych ludzi i dzielenie się wiedzą to nieodłączna część międzynarodowej kultury organizacyjnej DACHSER. Firma przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości szkoleń, wspierając rozwój przyszłych logistyków. Od 2011 roku również polskie oddziały przyłączyły się do autorskiego Programu Stażowego DACHSER. Staże oferowane przez firmę są płatne i pełnowymiarowe, nie mają charakteru zwykłych praktyk i to znacząco wyróżnia je spośród innych ofert na rynku. Przedsiębiorstwo oferuje stażystom umowę o pracę oraz wszystkie benefity dostępne dla pracowników i daje możliwość sprawdzenia się w każdym z działów, a w dalszej kolejności perspektywę zatrudnienia w firmie.

Zamiast parzenia kawy -  ciągły rozwój kompetencji

Program Stażowy w DACHSER pozwala na kompleksowe szkolenie przyszłych profesjonalistów branży logistycznej. Rekrutacja rozpoczyna się wiosną i zawsze jest poprzedzona przygotowaniem  miejsc pracy dla stażystów w poszczególnych oddziałach, co pozwala zapewnić optymalne zaplanowanie procesu szkolenia.

W tym roku, w ramach Programu Stażowego, DACHSER Polska zatrudnił 9 osób w 4 lokalizacjach: Stryków, Wrocław, Poznań i Szczecin. Przez 1,5 roku będą one poznawać specyfikę pracy we wszystkich działach firmy – dyspozycja, charter, obsługa klienta, sprzedaż, administracja palet i ubezpieczenia, fakturow...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy