Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Konferencje i szkolenia

30 marca 2021

Zarządzanie zakładem produkcyjnym – szkolenia dla brygadzistów, liderów i kierowników

23

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems powołało w marcu nowy dział szkoleniowy - ZARZĄDZANIE ZAKŁADEM PRODUKCYJNYM, obejmujący Kompetencje lidera w firmie produkcyjnej oraz Zarządzanie projektami przemysłowymi. Firma dostosowała wiedzę najlepszych wykładowców biznesu do potrzeb współczesnych inżynierów, brygadzistów i liderów zmian.

Szkolenia z zakresu zarządzania projektami przemysłowymi, przeznaczone są dla osób chcących poznać metody, techniki i narzędzia stosowane w zarządzaniu projektami oraz nauczyć się przygotowywać i monitorować projekty.

POLECAMY

Z kolei szkolenia z zakresu kompetencji lidera przeznaczone są dla osób, które chcą rozwinąć swoje kompetencje w byciu dobrym i skutecznym szefem. Kursy opierają się na trzech modułach. Każdy z nich skierowany jest do innej grupy umiejętności niezbędnych na stanowiskach zarówno średniego, jak i wysokiego szczebla organizacji. W pierwszej części główna uwaga skupiona jest na kwestiach miękkich – najważniejszych na tym stanowisku. W drugiej główny nacisk kładziony jest na metodologię zarządzania podległymi obszarami – do wykorzystania na poziomie mikro, jak i makro. Trzecia część to moduł skierowany na rozwój kompetencji skutecznego trenera – niezbędnego w roli szefa na każdym szczeblu organizacji. Programy kursów przygotowane są przez praktyków biznesu, którzy posiadają doświadczenie w zarządzaniu małymi i dużymi zespołami ludzi w warunkach produkcyjnych oraz usługowych.

Więcej informacji: https://emt-systems.pl/zarzadzanie-zakladem-produkcyjnym.html.

źródło: EMT Systems

Przypisy