Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Robotyka , Nowości produktowe

21 czerwca 2021

Zautomatyzowany transport wewnętrzny

0 138

Mobile Industrial Robots wprowadza nowe rozwiązanie do holowania wózków.

Światowy lider rynku autonomicznych robotów mobilnych (AMR), Mobile Industrial Robots, wprowadza na rynek MiR250 Hook, który jest jedynym dostępnym rozwiązaniem umożliwiającym automatyczne odbieranie i holowanie wózków. MiR Hook 250 to górny moduł dla najszybszego i najbardziej kompaktowego robota MiR250, który płynnie i bezproblemowo porusza się w bardzo dynamicznym środowisku z ludźmi. Nowe i opatentowane rozwiązanie do holowania wózków jest zaktualizowaną wersją MiRHook z 2016 roku, a solidność i precyzja nowego robota odpowiada szybkiemu rozwojowi produktu, który miał miejsce od tamtego czasu u duńskiego producenta.

Każdego dnia w miejscach pracy na całym świecie tysiące wózków jest przemieszczanych ręcznie między działami. Wiele firm chce zoptymalizować logistykę wewnętrzną w celu zwiększenia produktywności i rentowności oraz oddelegowania pracowników do zadań o większej wartości niż przemieszczanie produktu z punktu A do punktu B. MiR odpowiada na tę potrzebę poprzez nowe rozwiązanie MiR250 Hook. Ta przyjazna dla użytkownika technologia może z łatwością zautomatyzować wewnętrzny transport załadowanych wózków o masie do 500 kg.

- Automatyzacja transportu wewnętrznego różnych wózków i klatek transportowych stosowanych przez firmy, centra logistyczne i szpitale, jest prosta, wykonalna i ekonomiczna. Nie ma potrzeby zmieniania układu ani zakupu nowych wó...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy