Zawody w programowaniu robotów

Trzecia edycja Robo Challenge

Aktualności Wydarzenia

Trzecia edycja Robo Challenge - pierwszych w Polsce zawodów w programowaniu robotów oraz budowaniu  stanowisk zrobotyzowanych odbędzie się dniach 27 oraz 28 września 2023 r. w Opolu. Tytuł SUR objął swoim patronatem to wydarzenie.

Do aktywnego udziału i walki o tytuł zwycięzcy mogą zgłaszać się zespoły reprezentujące firmy zajmujące się integracją robotów oraz uczelnie techniczne z całego kraju. Rejestracja dla rywalizujących jest bezpłatna.

REKLAMA

​​

W charakterze obserwatorów Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane oraz związane zawodowo robotyką oraz automatyką przemysłową. Osoby obserwujące zawody i uczestniczące w konferencji muszą dokonać rejestracji na stronie robochallenge.pl, a ich udział jest płatny.

Na miejscu każdy będzie mógł spróbować sił w samodzielnym programowaniu, poznać działanie najnowszych systemów: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wizyjnych, wymiany narzędzi, napędowych, wielu innych.

Eksperci udzielą wsparcia w zakresie projektowania procesów zrobotyzowanych oraz pomogą w lepszym zrozumieniu oraz doborze  wspierających procesy elementów automatyki. 

Całość uzupełni część konferencyjna, podczas której prezentowane będą najnowsze dostępne na rynku rozwiązania poświęcone zagadnieniom, technologiom i narzędziom z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej.

#RC2023 to okazja do aktualizacji i poszerzenia kompetencji w tym zakresie.

Strona www: robochallenge.pl

Miejsce: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu, ul. Wrocławska 158, 45-835 Opole

Przypisy