Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

29 września 2021

Zobacz nowości na Targach Taropak

0 172

Podczas tegorocznych Targów Taropak odwiedzający otrzymają możliwość zobaczenia nie tylko nowości prezentowanych przez targowych wystawców, ale także niespodzianki oferowane przez organizatorów. Spotkanie profesjonalistów z branży opakowań i etykietowania w Poznaniu zbliża się wielkimi krokami – dowiedz się, czego możesz się spodziewać.

 

Premiery produktowe

Tegoroczni wystawcy zaprezentują wiele nowości produktowych podczas Targów Taropak. Swoje nowości zaprezentuje kilka firm oferujących maszyny pakujące czy związane z zarządzaniem magazynem. Firma Mech-Masz Szczeciński zaprezentuje elektryczne wózki do podnoszenia i obracania pojemników HUB. Natomiast firma Comaco pokaże DOUBLESTICK - maszynę pakującą do higienicznego pakowania dwóch różnych rodzajów towarów jednocześnie, do dwóch osobnych komór worka. Firma Polpak zaprezentuje na swoim stoisku poziomy automat pakujący D2100K DOYPACK przeznaczony do formowania, napełniania i zamykania opakowań typu doypack z korkiem. Piab przedstawi nową rodzinę przyssawek MX przeznaczoną do przenoszenia przedmiotów z różnych materiałów, która jest kompatybilna ze wszystkimi mocowaniami piGRIP® oraz lekki chwytak próżniowy do delikatnych produktów piSOFTGRIP®. Premierę swoich maszynzapowiedziała również firma SACMI Packaging & Chocolate, która zaprezentuje Zawijarkę H1K oraz dwa urządzenia - poziomy Flowpack HPS 50 i pionowy Transwrap VPS40C. Warto zobaczyć te nowości na żywo!

Udział w Targach Taropak 2021 zapowiedziało wiele firm prezentujących urządzenia pakujące czy maszyny do wyrobu opakowań, w tym m.in.: Eberle, Maga-Biotal, Sacmi Packaging & Chocolate, Comaco, Ves Plot...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy