6 pytań dotyczących wdrożenia strategii predykcyjnego utrzymania ruchu

Artykuły

Uwaga dyrektorów ds. produkcji i specjalistów utrzymania ruchu, kieruje się od kilku lat w stronę strategii predykcyjnego utrzymania ruchu, jako optymalnego rozwiązania i alternatywy dla dotychczas wykorzystywanych metod konserwacji. Dzisiaj, ze strony osób odpowiedzialnych za optymalizację procesów w przedsiębiorstwach padają pytania już nie o to czy warto wdrożyć PdM, ale jakie warunki należy spełnić, aby strategia przyniosła maksymalne korzyści.  Odpowiadamy na 6 kluczowych pytań dotyczących wdrożenia PdM, zadawanych przez osoby decyzyjne i techniczne.

REKLAMA

​​

  1. Pełny wgląd w pracę maszyn i reagowanie na niepożądane zdarzenia. Czy rozwiązania wdrażane przez ReliaSol uwzględniają  różnorodne maszyny znajdujące się w moim przedsiębiorstwie?

Rozwiązania z obszaru predykcyjnego i preskrypcyjnego utrzymania ruchu sprawdzają się w przedsiębiorstwach, w których prawidłowa praca maszyn jest kluczowa dla ich funkcjonowania. W czasie Industry 4.0 i postępującej automatyzacji przemysłu, oczywistym wydaje się fakt, że powyższe stwierdzenie dotyczy przypuszczalnie większości  działających na rynku firm produkcyjnych. Strategia PdM ma zastosowanie w szerokiej gamie branż, na...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Służby Utrzymania Ruchu”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy