Dołącz do czytelników
Brak wyników

2 sierpnia 2022

DataLogger IG i Panel Utrzymania Ruchu z tytułem "Produkt Roku"

0 80

Czy wiecie, że najnowsze rozwiązania SEW-Eurodrive zapewniające skuteczny monitoring procesu i kondycji maszyn zdobyły wyróżnienia w konkursie Produkt Roku 2021, organizowanym przez miesięcznik „Napędy i Sterowanie”?

Rozwiązania SEW-Eurodrive z zakresu cyfrowej konserwacji prewencyjnej – Panel Utrzymania Ruchu oraz DataLogger IG zostały docenione przez komisję konkursową: profesorów Katedry Automatyki i Inżynierii Biomedycznej z AGH w Krakowie.

Na czym polega wyjątkowość tych produktów? Monitorując tylko wybrane parametry falowników (m.in. poziomy obciążeń, stany wejść/wyjść) czy zbierając dane z czujników na urządzeniach (m.in. drgań czy temperaturę oleju) uzyskamy wystarczające informacje o procesie produkcyjnym i kondycji maszyn, aby podjąć decyzje o działaniach prewencyjnych lub korekcyjnych.

Przemyślany zestaw do monitorowania wielkości elektrycznych i mechanicznych oparty jest o standardowe funkcjonalności „Scope” falowników SEW oraz o autorskie oprogramowanie, przygotowane przez ekspertów SEW-Eurodrive Polska.

Więcej informacji:

Panel Utrzymania Ruchu - MOVI-C® - Panel Utrzymania Ruchu | SEW-EURODRIVE

DataLogger IG - DataLogger IG | SEW-EURODRIVE

Przypisy