Dołącz do czytelników
Brak wyników

13 czerwca 2022

Emerson Mobile Roadshow znów w trasie

0 68

Interaktywna, autonomiczna ciężarówka pokazowa Emerson Mobile Roadshow odwiedza obecnie wybrane europejskie kraje. Wydarzenie będzie również dostępne wirtualnie dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli w nim uczestniczyć osobiście. Aktualny harmonogram Emerson Mobile Roadshow planowany w różnych krajach, można znaleźć TUTAJ.

Mobilny pojazd wystawowy, nazywany również „Mobilnym centrum innowacji, rozwiązań i technologii firmy Emerson”, jest wyposażona w najnowsze osiągnięcia cyfrowej transformacji w zakresie systemów automatyzacji maszyn oraz sterowania przepływem mediów. Zarówno wszyscy odwiedzający ją osobiście, jak i wirtualni uczestnicy tego wydarzenia będą mieli dostęp do materiałów i filmów przedstawiających najnowsze produkty i rozwiązania firmy Emerson.

Mobilna ciężarówka pokazowa ma zaplanowane postoje w wielu krajach w Europie. W dobie globalnej pandemii firma Emerson będzie stosowała „dobre praktyki” związane z bezpieczeństwem wszystkich odwiedzających. W autonomicznej ciężarówce pokazowej oraz w świecie wirtualnym (na stronie internetowej Emerson Roadshow) będzie dostępnych wiele filmów informacyjnych, w tym „Transformacja cyfrowa: przekształcanie danych w użyteczne informacje dzięki rozwiązaniom IIoT” i „Bezpieczeństwo maszyn w pneumatyce pozwalające na zmniejszenie ryzyka bez konieczności obniżania produktywności”.

Przypisy