Konferencja Innowacje w Logistyce i Produkcji

Konferencja towarzysząca – Współpraca Nauki i Biznesu

Aktualności

To już kolejna, odsłona konferencji poświęconej innowacyjnym rozwiązaniom w logistyce i produkcji. Pierwsza edycja miała miejsce w 2019 roku, a we wszystkich jej odsłonach partnerem Luca Logistic Solutions była Politechnika Opolska. Celem tegorocznej edycji jest prezentacja najnowszych rozwiązań i technologii w zakresie intralogistyki, produkcji oraz planowania i zarządzania.

Konferencja kierowana jest bezpośrednio do Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Kadry Kierowniczej, odpowiedzialnej za strategię, planowanie i rozwój, zarządzanie łańcuchem dostaw, logistyką produkcyjną i magazynową, transportem i zaopatrzeniem, zasobami ludzkimi oraz do przedstawicieli operatorów logistycznych, produkcyjnych, firm kurierskich i spedycyjnych i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w obszarze logistyki.

REKLAMA

​​

Równolegle do konferencji INNOWACJE W LOGISTYCE I PRODUKCJI odbędzie się konferencja poświęcona WSPÓŁPRACY NAUKI I BIZNESU. W panelu naukowym poświęconym Współpracy Nauki i Biznesu udział wezmą goście  Politechniki Opolskiej z wydziałów Inżynierii Produkcji i Logistyki ponad 60 Wyższych Uczelni.

Data i Miejsce: 04.04.2023 Politechnika Opolska

Organizator: Centrum Badawczo-Rozwojowe Systemów Logistycznych w Opolu i Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej.

Strona WWW: www.innowacjelogistyczne.pl.

Przypisy