Konferencja szefów produkcji już za nami

Aktualności Artykuły Wydarzenia Utrzymanie ruchu

W dniach od 13 do 14 listopada we Wrocławskim Ibis Styles Centrum miał miejsce Kongres Szefów Produkcji, Mistrz Produkcji 4.0. Kongres ten odbywał się pod hasłem „Jak kompetencje Lidera wpływają na efektywność produkcji?”

Pierwszy dzień przebiegł pod w znakiem prelekcji, wykładów i paneli dyskusyjnych, w drugim przeprowadzono szereg warsztatów. Uczestnicy mieli też okazję uczestniczyć w zwiedzaniu fabryki Luxon LED w Krępicach nieopodal Wrocławia.

REKLAMA

​​

Kongres Szefów Produkcji to wydarzenie, jak sama nazwa wskazuje, które  skierowane jest do osób, zarządzających produkcją przemysłową.Tematyka tegorocznej edycji obejmowała m.in. takie zagadnienia jak kulturę organizacyjną, redukcję marnotrastw, zarzadzanie ludźmi, automatyzację i cyfryzację produkcji, sztuczną inteligencję w procesach przemysłowych a także systemy wykrywania awarii.

Omówiono też zagadnienia związane umiejętnościami przywódczymi, komunikację z zespołem, kwestie zaangażowania pracowników i budowy zespołu wokół lidera. Zaproszeni prelegenci, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, to w większości są praktykami z różnych branż produkcyjnych – począwszy od przemysłu samochodowego, poprzez firmy telekomunikacyjne, na firmach świadczących usługi outsorcingu, w zakresie produkcji i HR. Partnerami wydarzenia były takie firmy jak:Albeco, Orange, ProAlpha, Schaeffler, EY, Tork, Queris, Luxon, LED, Ciech Pianki, Getinge, Owens Corning, Toyota, Orlen, Man, Qsense. Wydarzenie objęte było patronatem medialnym redakcji magazynów Menedżer Produkcji i SUR.

Więcej informacji: https://szefowie-produkcji.pl/

Przypisy