Oficjalne otwarcie Eagle Center w Stuttgarcie!

Marka Eagle wzmacnia swoją obecność na rynku niemieckim i na 19 maja zapowiada oficjalne otwarcie Eagle Center Stuttgart.

Eagle Center Stuttgart z uwagi na swoje położenie tuż przy dużym, międzynarodowym lotnisku, stanowi idealny punkt dla odwiedzających z całego świata, a szczególnie dla klientów europejskich. Częścią Eagle Center jest specjalnie zaprojektowany Showroom, w którym prezentowana będzie najnowsza maszyna marki z cieszącej się dużą popularnością serii iNspire. Wycinarka o mocy 30kW swoją premierę miała pod koniec roku podczas targów BlechExpo odbywających się właśnie w tym mieście wzbudzając ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających stoisko Eagle.

REKLAMA

​​

Podczas oficjalnego otwarcia Eagle Center Stuttgart, 19 maja, na miejscu spotkają się klienci, kontrahenci, reprezentanci pozostałych oddziałów zagranicznych Eagle, Członkowie Zarządu oraz miłośnicy marki. Magdalena Klimaszewska, Marketing Leader w Eagle, tak zapowiada dzień otwarcia:  
- Podczas tego wydarzenia nie może zabraknąć prezentacji i wystąpień Kadry Zarządzającej. Opowiemy też o naszych planach związanych z tym miejscem, które są z resztą bardzo ambitne. Chcielibyśmy, aby stało się ono międzynarodowym centrum pokazów cięcia oraz prezentacji najnowszych technologii w branży laserowej. Podczas otwarcia, nie zabraknie oczywiście pokazu cięcia na 30kW maszynie iNspire oraz części nieoficjalnej.

Niemcy to pierwszy po Polsce kraj, w którym powstało centrum wystawowe marki.  
- Długo czekaliśmy na tę premierę i cieszymy się, że już za moment będziemy mogli prowadzić tutaj pokazy dla klientów z całego Świata. To miejsce stworzyliśmy z resztą również z myślą o naszych dystrybutorach i dla nich będzie ono także dostępne. W specjalnie przygotowanych multimedialnych pomieszczeniach będą odbywać się spotkania biznesowe - komentuje Klimaszewska. Dodaje jednak, że firma ma apetyt na więcej, ale na razie nie może zdradzić szczegółów.  – Mam nadzieję, że już za jakiś czas będę mogła przekazać Państwu kolejne ciekawe wieści, na razie jednak przed nami ważne otwarcie i na tym chcemy się skupić.

Przypisy