Optymalizacja procesów w minutę!

WERMA oferuje oparte na chmurze rozwiązanie międzybranżowe, przeznaczone do monitorowania i optymalizacji wszystkich procesów

Automatyzacja i robotyzacja IT dla przemysłu

WeASSIST to innowacyjne rozwiązanie typu plug & play umożliwiające kompleksowe i ciągłe monitorowanie wszystkich procesów produkcyjnych i logistycznych – oparte na chmurze, łatwe w instalacji, możliwe do zastosowania w istniejącej infrastrukturze i charakteryzujące się dużą skalowalnością. Czy to na maszynach, w systemach, obszarach logistycznych czy na stacjach roboczych - WeASSIST od WERMA zapewnia transparentność, cyfrowo i w czasie rzeczywistym. Pomaga identyfikować problemy przed ich pojawieniem się i nieustannie optymalizować procesy.

WeASSIST - bądź na bieżąco w czasie rzeczywistym.

WeASSIST od WERMA to idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, które dążą do osiągnięcia pełnej transparentności w całym łańcuchu wartości. Międzybranżowe rozwiązanie działające w chmurze, na które składa się sprzęt i oprogramowanie, pozwala szybko, łatwo i bez większych nakładów na instalację czy programowanie urzeczywistnić sieci i Przemysł 4.0. Dzięki temu można w prosty sposób wdrożyć kompleksowe monitorowanie i stałą optymalizację wszystkich procesów produkcyjnych – w formie cyfrowej, opartej na chmurze i skalowalnej w dowolnym momencie.

System wyświetla wszystkie istotne dane, niezależnie od ich źródła (producent, typ i wiek maszyn czy stacji roboczych). W odróżnieniu od skomplikowanych systemów MDC/MES czy rozwiązań IoT, WeASSIST pozwala łatwo zidentyfikować i ocenić każdą możliwość optymalizacji – w czasie rzeczywistym i z dowolnego miejsca.

WeASSIST – zacznij szybko działać!

Oparte na chmurze rozwiązanie firmy WERMA, które można w każdej chwili dodać do istniejącej infrastruktury, umożliwia optymalizację procesu w ciągu jednej minuty: wystarczy zintegrować sprzęt ze stacjami roboczymi lub maszynami i aktywować dostęp do oprogramowania. Następnie skonfigurować urządzenia, oprogramowanie i poszczególne kokpity, a także przypisać role oraz użytkowników – i gotowe. Wszystkie zintegrowane maszyny i stacje robocze będą natychmiast wysyłać swój status bezpośrednio do oprogramowania za pośrednictwem bramki. Umożliwia to natychmiastowe identyfikowanie problemów oraz stałą optymalizację procesów w oparciu o analizy – optymalizacja nigdy nie była tak prosta.

WeASSIST oferuje natychmiastową i pełną transparentność wszystkich stacji roboczych, maszyn i systemów oraz prezentuje raporty po naciśnięciu przycisku, dzięki czemu ciągła optymalizacja procesów staje się niezwykle łatwa. System jest elastyczny i można go włączyć do istniejącej infrastruktury w dowolnym momencie, co pozwala w prosty sposób unowocześnić wykorzystywane już maszyny czy stacje robocze.

WeASSIST – optymalizacja w minutę!

Jest to gotowy produkt, dzięki czemu wdrożenie zarówno sprzętu jak i oprogramowania odbywa się niezwykle szybko. WeASSIST, jako rozwiązanie modernizacyjne, można łatwo zintegrować z istniejącymi strukturami. Dzięki temu, że działa w chmurze, użytkownik jest zawsze na bieżąco, nieważne w jakim miejscu się znajduje i z jakiego urządzenia korzysta. Oznacza to, że optymalizacja procesów nigdy nie była prostsza – WERMA nazywa to „optymalizacją procesów w minutę”.

WeASSIST – każde duże rozwiązanie może mieć niewielkie początki!

WeASSIST oferuje wszystko, co potrzebne jest do wdrożenia optymalizacji procesów w oparciu o konkretne wymagania. Niezależnie od tego, czy chcesz zacząć od małej, czy dużej instalacji, a może gdzieś pomiędzy – rozwiązanie to daje się łatwo skalować, a dzięki modułowej budowie można je w każdej chwili dostosować do konkretnych infrastruktur produkcyjnych lub wysyłkowych.

Ponadto, konfiguracja wspomagana oprogramowaniem umożliwia wybranie spersonalizowanych opcji sterowania i wizualizacji. Dzięki temu można bez wysiłku dopasować system do własnych procesów i konkretnej sytuacji.
 

WeASSIST daje możliwość zachowania pełnej transparentności wszystkich stacji roboczych, maszyn i systemów

 

WeASSIST umożliwia tworzenie dokumentacji i raportów w celu stałej optymalizacji procesów – a wszystko to po naciśnięciu przycisku.

 

WeASSIST zapewnia pełny wgląd z dowolnego urządzenia końcowego – w dowolnym czasie i miejscu, ponieważ jest to rozwiązanie w chmurze.

 

Czy to na maszynach, w systemach, obszarach logistycznych czy na stacjach roboczych – WeASSIST od WERMA zapewnia transparentność, cyfrowo i w czasie rzeczywistym.

Przypisy