Zapewniamy ciągłość produkcji - SEW-Eurodrive zaprasza na targi Maintenance

Wydarzenia Automatyzacja i robotyzacja

Zapraszamy na targi Maintenance (EXPO Kraków, 2-3 października), podczas których zaprezentujemy na naszym stoisku (A16) kompleksową ofertę usług serwisowych dedykowaną technice napędowej oraz komponentom elektronicznym.

Tegoroczne, 11. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance to jedyna impreza targowa w Polsce kompleksowo przedstawiająca technologie i metody służące zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz poprawie efektywności produkcji.

REKLAMA

​​

Wizyta na naszym stoisku A16 to gwarancja spotkania z ekspertami i praktykami, którzy chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doradzą wybór odpowiednich elementów z szerokiej oferty usług serwisowych CDS® – Complete Drive Service takich jak usługi modernizacji Retrofit oraz usługi diagnostyczne.

Dzięki CDS® - Complete Drive Service mają Państwo dostęp do modułowego systemu usług serwisowych, opracowanego na podstawie wieloletniego doświadczenia i obejmującego między innymi uruchomienie, programowanie aplikacji, naprawy, dostawy części zmiennych czy przeglądy i konserwację.

Usługi modernizacji Retrofit pozwalają zintegrować najnowszą technikę napędową i automatyzację napędu z istniejącą instalacją, co obniża koszty energii, poprawia wydajność i zwiększa niezawodność systemu.

Zakres usług diagnostycznych obejmuje pomiar zdefiniowanych parametrów, ich interpretację, wizualizację oraz przesłanie odpowiednich danych do Państwa systemu utrzymania maszyn, dzięki czemu będą Państwo mogli przeciwdziałać wszelkim problemom.

Już dziś zapraszamy na nasze stoisko, gdzie przeprowadzimy warsztaty serwisowe poświęcone serwisowi elektronicznemu i mechanicznemu. I tak na pokazie elektronicznym pokażemy wpływ doboru komponentów instalacji w układzie sterowania hamulcem na jego żywotność oraz konsekwencje doboru styczników sterujących hamulcami. W kwestii falowników zaprezentujemy z kolei zasadę ich działania, podstawową diagnostykę i dodatkowe czynności serwisowe prowadzone przez specjalistów SEW-Eurodrive.

W czasie pokazu serwisu mechanicznego zaprezentujemy natomiast pozycje pracy przekładni oraz powiemy, o czym należy pamiętać przy jej montażu. Na praktycznych przykładach udowodnimy, jak ważna jest odpowiednia wentylacja przekładni pod kątem pracy uszczelniaczy oraz zaprezentujemy poprawny sposób montażu zębnika bez siłowego użycia narzędzi. Dla najbardziej wymagających i zainteresowanych widzów przygotowaliśmy demontaż przekładni przy zastosowaniu narzędzi SEW-Eurodrive oraz demontaż enkodera na silniku.

Warsztaty odbywać się będą na stoisku A16, każdego dnia trwania targów, zgodnie z harmonogramem:

• 10:00 – pozycje pracy przekładni oraz odpowiednia wentylacja reduktora

• 10:30 – serwis i diagnostyka falowników SEW-Eurodrive

• 11:00 – demontaż przekładni za pomocą narzędzi demontażowych SEW-Eurodrive

• 13:30 – poprawny demontaż i montaż enkodera oraz regulacja mechaniczna hamulca

• 14:00 – hamulce w instalacjach przemysłowych – sterowanie i diagnostyka

• 14:30 – poprawny montaż i demontaż zębnika

Targi odbywają się w dniach 2-3 października 2019 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9. Rejestracja on-line zapewnia bezpłatne wejście na targi – należy tylko wypełnić formularz. Proponujemy zapoznać się również z pełną gamą naszych produktów, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz specjalistyczną ofertą szkoleniową.

Nasi eksperci czekają na Państwa, do zobaczenia na targach!

Przypisy