Dołącz do czytelników
Brak wyników

Przedłużona gwarancja SEW-Eurodrive

Artykuł | 30 września 2020 | NR 5
0 154

Firma SEW-Eurodrive oferuje przedłużenie standardowej gwarancji producenta na wybrane przekładnie i motoreduktory. W ramach naszego opcjonalnego pakietu ochronnego, obejmującego komponenty PREMIUM, mają Państwo możliwość przedłużenia standardowej gwarancji o kolejne 12 miesięcy.

 

Przedłużona gwarancja zapewni Państwu dłuższą ochronę – to nasza obietnica długiego okresu użytkowania oferowanych przez nas napędów oraz długofalowej i udanej współpracy. Produkty PREMIUM są trwalsze, wytrzymalsze i wydajniejsze dzięki specjalnym komponentom, takim jak pierścień uszczelniający wał Premium Sine Seal oraz olej do przekładni SEW GearOil. Dzięki nim otrzymują Państwo napęd, który w sposób jeszcze bardziej niezawodny będzie obługiwał linię produkcyjną. Przy kolejnym zamówieniu przekładni lub motoreduktora skontaktuj się z nami i zapytaj o przedłużoną gwarancję lub nasze opcjonalne pakiety ochronne PREMIUM.

Do zalet ochrony PREMIUM należą: długotrwała ochrona w przypadku dłuższych czasów przestoju lub dłuższego magazynowania, na przykład w sytuacji oczekiwania na instalację i uruchomienie napędu; ochrona standardowa w ramach szybkiego serwisu oraz unikalnej globalnej sieci punktów serwisowych; wysoka jakość komponentów, która odgrywa istotną rolę w kwestii optymalizacji niezawodności linii produkcyjnej.

Opcjonalny pakiet ochronny PREMIUM dla przekładni i motoreduktorów SEW-EURODRIVE zawiera  zaprojektowany specjalnie do naszych produktów pierścień PSS (Premium Sine Seal) uszczelniający wirnik silnika sinusoidalną wargą. Jego właściwości to ochrona silnika przed olejem (strona wejściowa), zabezpieczenie komory przekładni (brak przecieków), mniejsze nagrzewanie się na powierzchni uszczelniającej, przewidywany okres użytkowania wynoszący ok. 20 tys. godzin i brak konieczności nanoszenia smaru.

Olej przekładniowy SEW GearOil to pierwszy opracowany przez naszych specjalistów olej przekładniowy Premium. SEW GearOil zwiększa wydajność przekładni poprzez specjalny film olejowy, który zmniejsza tarcie na styku kół zębatych, pierścieni uszczelniających oraz łożysk. Przekłada się to na przedłużony okres eksploatacji samego środka smarnego, a także części zużywalnych, takich jak pierścienie uszczelniające czy łożyska.

Przypisy