Rusza polski E-shop - kupuj części, silniki i falowniki za pomocą kilku kliknięć

Aktualności Wydarzenia Automatyzacja i robotyzacja

Zamawianie części zamiennych i komponentów napędowych NORD jeszcze nigdy nie był tak szybkie i łatwe. Już od teraz działa nasza rodzima wersja Sklepu internetowego NORD , umożliwiającego dokonywanie zakupów sprzed ekranu komputera.

Sklep zaprojektowany jest tak aby maksymalnie ułatwić kupującemu identyfikację potrzebnych elementów. Po wprowadzeniu numeru napędu, który znajduje się na tabliczce znamionowej lub w dokumentacji otrzymanej przy zakupie, system wyświetli rysunek rozstrzelony prezentujący komplet użytych części. Każdą z nich można kliknąć, sprawdzić jej dostępność i cenę a potem zakupić. Ich pełną listę można również pobrać jako plik pdf, lub automatycznie przesłać do pracownika NORD z dodatkowymi pytaniami. Dysponując numerami potrzebnych części można od razu je wyszukać i ekspresowo kompletować

REKLAMA

​​

E-shop zapewnia również dostęp do pełnej gamy silników i falowników NORD, a nawet kompletnych przekładni ślimakowych.

Rozwiązania napędowe NORD charakteryzują się wysoką niezawodnością i długą żywotnością. Niemniej jednak pracujące elementy podlegają zużyciu i czasem trzeba je wymienić. Jak wiemy czas to pieniądz, a zaoferowane przez NORD nowe rozwiązanie minimalizuje czas jaki Klient musi poświęcić na wyszukanie i zamówienie potrzebnych części. Zapraszamy do sprawdzenia funkcjonalności sklepu juz teraz, wystarczy się zarejestrować .

Dla zainteresowanych udostępniamy poniżej również wideo-przewodnik po najważniejszych funkcjach nowej platformy sprzedażowej:

E-shop PL Tutorial

 

Źrodło: NORD NAPĘDY SP. Z O.O.
 

Przypisy