Autor: DALMEC POLSKA Sp. z o.o.

                  

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Roboty czy manipulatory? Przyszłość rewolucji przemysłowej

W zmiennym otoczeniu gospodarczym, jakie towarzyszy nam od czasów pandemii, poszukujemy rozwiązań, które zabezpieczą produkcję, będą optymalne ekonomicznie i pozwolą firmie dynamicznie się rozwijać. Robotyzacja wydaje się w wielu przypadkach absolutnie naturalnym wyborem. Okazuje się jednak, że nie zawsze to rozwiązanie daje optymalny efekt. Podczas konferencji „(R)ewolucja przemysłowa”, która odbędzie się już 14 marca, eksperci pomogą nam znaleźć odpowiedź, kiedy sięgać po roboty, a kiedy po inne rozwiązania wspomagające robotyzację. Wśród panelistów pojawi się Adam Szlendak, Dyrektor Zarządzający Dalmec Polska.

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo i regulacje prawne w bliskim transporcie

W wielu zakładach przemysłowych czy na placach budowy pojawia się konieczność transportu bardzo dużych przedmiotów. Często są one nie tylko ciężkie, ale i tak nieporęczne, że nawet przeniesienie ich na niewielką odległość zdecydowanie opóźniałoby proces produkcji czy budowy. I dziś nikt już nawet nie stara się sobie wyobrazić, żeby taki transport odbywał się wyłącznie przy wykorzystaniu siły ludzkich mięśni.

Czytaj więcej

Utrzymanie Ruchu 2.0. - relacja z IX Kongres PolMaintenance

Najlepsze praktyki są wypadkową najnowszych rozwiązań i narzędzi, przejrzystych standardów i procedur, sprawnej komunikacji, ale przede wszystkim zaangażowanych, posiadających know-how ludzi stanowiących koło zamachowe każdego sprawnego departamentu utrzymania ruchu to wnioski IX Ogólnopolskiego Kongresu Służb Utrzymania Ruchu Polmaintenance, który odbył się 21-22 maja w Ożarowie Mazowieckim.

Czytaj więcej

MANIPULATOR PRZEMYSŁOWY DALMEC - PARTNER EQUO, klasyka na nowo

Najbardziej popularny model manipulatora teraz o zwiększonym zasięgu i udźwigu.

Czytaj więcej