Otwarta na oścież droga do manipulatora

Aktualności Artykuły

Bazą do projektowania i dostosowania manipulatorów przemysłowych zawsze powinien być szczegółowy i rzetelny wywiad z klientem. Na przykład w wypadku przenoszenia na stanowisku produkcyjnym drewnianych drzwi liczy się wydajność, sprawność pracy, a także bezpieczeństwo operatora. Dobór odpowiedniego rozwiązania może sprawić, że znacząco poprawi się efektywność pracy.

Bez odpowiedniej wiedzy o potrzebach klienta trudno zaproponować urządzenie, które będzie dobrze dopasowane do konkretnych potrzeb i specyfiki przenoszonego produktu. Im więcej danych pozyskanych zostanie na początku, tym większa szansa, że urządzenie zostanie maksymalnie dopasowane do konkretnej aplikacji.

REKLAMA

​​

Do przenoszenia drzwi drewnianych Dalmec Polska proponuje manipulator wyposażony w chwytak z regulowanymi przyssawkami, przystosowany do pobierania i układania drewnianych płyt. Takie rozwiązanie pozwala operatorowi na łatwą obsługę, szybkie, precyzyjne i bezpieczne przemieszczanie ładunków. Także i w tym przypadku przewidziane jest oczywiście dostosowanie manipulatorów zarówno do specyficznych wymagań klientów, jak i różnych dostępnych warunków środowiskowych.

Obecnie setki manipulatorów Dalmec wspomagają różnego rodzaju procesy produkcyjne. Sukces firmy wynika przede wszystkim ze spersonalizowanych rozwiązań, dopasowywanych za każdym razem do realnej linii produkcyjnej. Manipulatory Dalmec są wyposażone w różnorodne chwytaki umożliwiające podnoszenie, obracanie oraz odchylanie ładunku dowolnego materiału oraz rozmiaru, o wadze od 5 do 900kg.

Więcej informacji Więcej informacji znaleźć można na stronie dalmec.pl.

Przypisy