Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Automatyka i napędy , Z branży

18 lipca 2021

System pasów klinowych norelem zapewnia wydajność przekładni napędowych

0 150

Asortyment pasów klinowych i kół pasowych firmy norelem zapewnia płynną i wydajną pracę układów przeniesienia napędu, przy jednoczesnym przenoszeniu wysokiej mocy. Nowa seria, zaprojektowana do użytku z napędami pasowymi lub łańcuchowymi, jest w stanie przenosić i wytrzymać wysoki moment obrotowy oraz tarcie.

Łatwe w instalacji i konserwacji pasy klinowe norelem są dostępne w kilku rozmiarach i nadają się do zastosowań, w których konieczne jest przenoszenie mocy w maszynach oraz wyposażeniu, takim jak komponenty samochodowe, sprzęt gospodarstwa domowego (m.in. pralki), a także urządzenia przemysłowe.

Wszystkie pasy klinowe firmy norelem mają przekrój trapezowy, co zapewnia wysoki docisk umożliwiający przenoszenie wyższych momentów obrotowych na mniejszej przestrzeni w porównaniu do pasów płaskich. Zdolność do minimalizacji naprężeń pozwala inżynierom z czasem ograniczyć wymogi konserwacyjne i częstotliwość wymian łożysk w tego typu zastosowaniach.

Pasy klinowe norelem, wykonane z neoprenu z poliestrowym kordem, są dostępne w dwóch różnych formach: DIN 2215 i DIN 7753. Pas DIN 2215 jest dostępny w długościach zewnętrznych od 463 mm do 5038 mm, w trzech różnych wersjach. Asortyment pasów klinowych norelem spełnia no...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy